inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-30% na fototapety Promocja ważna do 04.12.2022

Fototapeta Pustynia - dziki pejzaż z górskim kanionem i kaktusami Nr 146011

Fototapeta Pustynia - dziki pejzaż z górskim kanionem i kaktusami Nr 146011

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Fototapeta na ścianę "Pustynia - dziki pejzaż z górskim kanionem i kaktusami"

Uwielbiasz podróżowanie, Pustynia i piękno przyrody? Jeśli tak, to fototapeta na wymiar "Pustynia - dziki pejzaż z górskim kanionem i kaktusami" jest dla Ciebie stworzona. Dekoracja ta, jak i cała kolekcja fototapet Pustynia została stworzona z myślą o miłośnikach najpiękniejszych krajobrazów. Dzięki nowoczesnej fototapecie z pejzażem "Pustynia - dziki pejzaż z górskim kanionem i kaktusami" Twoje wnętrze zyska modny wygląd. Wyobraź sobie, że jeden z ulubionych krajobrazów będzie towarzyszyć Tobie przez długi czas. Dzięki temu nie tylko możesz uzewnętrznić swoją pasję, ale również zmienisz wygląd swojego salonu lub sypialni.

Pejzaż na fototapecie "Pustynia - dziki pejzaż z górskim kanionem i kaktusami" jest polecany dla osób, które uwielbiają wielkoformatowe dekoracje ścienne. Motyw taki jak Pustynia powinien być odpowiednio wyeksponowany, by oddawał piękno tej przestrzeni. Fototapeta na wymiar "Pustynia - dziki pejzaż z górskim kanionem i kaktusami" z pewnością spełnia te cechy. Pustynia na fototapecie z pejzażem będzie prawdziwą ozdobą dowolnego wnętrza w Twoim domu lub biurze. Polecamy całą kolekcję fototapet Pustynia, w której znajdziesz najpiękniejsze miejsca z całego świata.

druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Rozdzielczość druku: Do 600dpi
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych. W sklepie bimago wystarczy wybrać 1 sztukę kleju na 1 fototapetę - system przelicza ilość potrzebnego kleju w zależności od wybranego rozmiaru fototapety.
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Certyfikat: CE