inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy
-50% na wybrane produkty Oferta ważna do 03.03.2024 zobacz

Obraz na szkle Turkusowy Nowy Jork [Glass] Nr 92559

Obraz na szkle Turkusowy Nowy Jork [Glass] Nr 92559

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Obraz na akrylu "Turkusowy Nowy Jork [Glass]"

Obraz na akrylu "Turkusowy Nowy Jork [Glass]" składa się z 5 części i wykorzystuje takie motywy dekoracyjne jak miasta, Nowy Jork, USA, noc, niebieski, gwiazdy, panorama oraz obrazy na szkle akrylowym. Nadruk na szkle akrylowym "Turkusowy Nowy Jork [Glass]" - a także inne wydruki na szkle z tej kategorii w niecodzienny sposób udekorują każde pomieszczenie. Obraz na akrylu "Turkusowy Nowy Jork [Glass]" wykonany jest z polimetakrylanu metylu, popularnie nazywanego szkłem akrylowym. Materiał ten jest lekki, nie odbarwia się pod wypływem promieniowania UV i przepuszcza światło, dzięki czemu wydruk "Turkusowy Nowy Jork [Glass]" charakteryzuje się lekkim połyskiem oraz efektem 3d. Dekoracja "Turkusowy Nowy Jork [Glass]" jest odporna na działanie wilgoci, dlatego bez pobaw można ją powiesić w kuchni lub łazience.

Obraz na akrylu "Turkusowy Nowy Jork [Glass]" to niezwykle praktyczna i oryginalna dekoracja ścienna. Niepowtarzalny, pełen kolorów wzór "Turkusowy Nowy Jork [Glass]" nadrukowany na szkle akrylowym zyskuje niesamowity efekt, który idealnie będzie wyglądał w nowoczesnym wnętrzu. Zapraszamy do obejrzenia kolekcji Obrazów na szkle akrylowym w bimago, w której znajdziesz "Turkusowy Nowy Jork [Glass]" jak również inne, równie piękne wzory.

efekt 3D i głębia kolorów
wysoka odporność
druk full HD
wydruk UV safe
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Technika: Cyfrowy wydruk na szkle akrylowym
Materiał: Szkło akrylowe (acrylglass)
Wykończenie: Połysk, efekt 3D
Elementy dodatkowe: Zawieszka, aluminiowe wsporniki i odbojniki
Ekspozycja: Po zawieszeniu produkt odstaje od ściany o ok. 1,4 cm
Zastosowanie: Szczególnie polecamy ten produkt do pomieszczeń podatnych na zabrudzenia i charakteryzujących się dużą wilgotnością