inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-35% na obrazy Oferta ważna do 27.05.2024

Obraz Pastelowe Półokręgi - abstrakcja w stylu boho z geometrycznymi kolorowymi półokręgami w różne wzory Nr 129730

Obraz Pastelowe Półokręgi - abstrakcja w stylu boho z geometrycznymi kolorowymi półokręgami w różne wzory Nr 129730

Gotowy obraz, naciągnięty na krosno
<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Obraz na ścianę abstrakcyjny "Pastelowe Półokręgi - abstrakcja w stylu boho z geometrycznymi kolorowymi półokręgami w różne wzory"

Abstrakcyjny obraz na płótnie "Pastelowe Półokręgi - abstrakcja w stylu boho z geometrycznymi kolorowymi półokręgami w różne wzory" to nowoczesna dekoracja. W wydruku ""Pastelowe Półokręgi - abstrakcja w stylu boho z geometrycznymi kolorowymi półokręgami w różne wzory"" dopatrzyć się można inspiracji nowoczesną sztuką. Oryginalna kompozycja przywodzi na myśl najsłynniejsze dzieła Wasilly Kandinsky'ego czy Paula Klee. Jeśli uwielbiasz nietypowe rozwiązania dekoracyjne, to wydruk "Pastelowe Półokręgi - abstrakcja w stylu boho z geometrycznymi kolorowymi półokręgami w różne wzory" jest wymarzony dla Ciebie. Oryginalna forma w połączeniu z dominującym kolorem, jakim jest beżowy stanowią niesamowite połączenie dekoracyjne.

Abstrakcja zatytułowana "Pastelowe Półokręgi - abstrakcja w stylu boho z geometrycznymi kolorowymi półokręgami w różne wzory" pozwoli nadać artystyczny polot Twojemu wnętrzu. Nie tylko zastosowanie kolorów ale również motyw przewodni decyduje o oryginalności tego dzieła. Jeśli szukasz idealnej dekoracji do swojego salonu, to obraz abstrakcyjny na płótnie "Pastelowe Półokręgi - abstrakcja w stylu boho z geometrycznymi kolorowymi półokręgami w różne wzory" będzie idealnym dopełnieniem aranżacji wnętrza. 1-częściowa abstrakcja jest dostępna w kilku wymiarach, dzięki czemu z łatwością dopasujesz ją w każdym pomieszczeniu.

Ten produkt znajdziesz też w kategoriach:

Obrazy akustyczne Obrazy abstrakcje Obrazy boho Obrazy geometryczne
stworzone przez artystę
druk full HD
prawdziwe włoskie płótno
solidna drewniana konstrukcja
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Technika: Cyfrowy wydruk na płótnie
Płótno: Włoskie, bawełniane, gramatura: 300 g/m²
Krosno: Sosnowe, grubość 2 cm lub krosno galeryjne 2,8 cm
Druk: UV, lateksowy
Wykończenie: Zadrukowane boki - nie potrzebujesz ramy
GRATIS od bimago: Gwoździe i haczyki niezbędne do montażu