inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-50% na fototapety Oferta ważna do 26.09.2023 Koniec promocji za: : :

Fototapeta Abstrakcyjny tunel 3d Nr 98206

Fototapeta Abstrakcyjny tunel 3d Nr 98206

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł
Fototapetę “Abstrakcyjny tunel 3d” można umieścić na fragmencie jednej ściany lub na jej całości. Ale ze względu na jej przestrzenny charakter najlepiej będzie wyglądać na całej ścianie. Dobrym miejscem na jej umieszczenie będzie główny punkt danej przestrzeni. Należy również pamiętać, że inne wyraziste dodatki lub meble mogą skutecznie odwrócić od niej uwagę, dlatego warto wziąć to pod uwagę przy planowaniu całej aranżacji. Fototapety 3D przedstawiające tunel szybko i przy niewielkim nakładzie finansowym pozwolą na optyczne powiększenie przestrzeni. Jasne kule i geometryczny tunel rozjaśnią wnętrze. Tak wyrazisty motyw najlepiej będzie komponować się z jasnymi, gładkimi ścianami. Nadaje się do nowoczesnych, postmodernistycznych wnętrz o oszczędnej kolorystyce i formie. Efektowny tunel 3D to idealna propozycja dla właścicieli małych hoteli lub salonów usługowych.

Ten produkt znajdziesz też w kategoriach:

Fototapety abstrakcje Fototapety do pokoju Fototapety salon
druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Rozdzielczość druku: Do 600dpi
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych. W sklepie bimago wystarczy wybrać 1 sztukę kleju na 1 fototapetę - system przelicza ilość potrzebnego kleju w zależności od wybranego rozmiaru fototapety.
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Certyfikat: CE