inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-50% na fototapety Oferta ważna do 20.05.2024 Koniec promocji za: : :

Fototapeta Brązowa geometria – kompozycja przedstawiająca trójkąty i czworokąty Nr 138570

Fototapeta Brązowa geometria – kompozycja przedstawiająca trójkąty i czworokąty Nr 138570

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Fototapeta abstrakcyjna "Brązowa geometria – kompozycja przedstawiająca trójkąty i czworokąty"

Fototapeta "Brązowa geometria – kompozycja przedstawiająca trójkąty i czworokąty" to ciekawa dekoracja w nowoczesnym stylu, która z powodzeniem odmieni wnętrze pokoju lub innego pomieszczenia. Wielowymiarowa kompozycja sprawia, że ozdoba ta zadziwia i zachwyca swoim wyglądem. Kolor brązowy w nieszablonowym połączeniu z innymi barwami sprawia, że fototapeta będzie dobrze prezentować się we wnętrzach w dowolnym kolorze. Wzór "Brązowa geometria – kompozycja przedstawiająca trójkąty i czworokąty" jest dostępny również jako fototapeta wodoodporna, która świetnie nada się jako produkt do holu, garażu czy kuchni. Fototapeta "Brązowa geometria – kompozycja przedstawiająca trójkąty i czworokąty" ze względu na swój wzór, najkorzystniej będzie wyglądać w większym wymiarze.

Fototapeta abstrakcyjna "Brązowa geometria – kompozycja przedstawiająca trójkąty i czworokąty" to dekoracja dedykowana dla wielbicieli awangardy. Nieszablonowe zastosowanie motywów takich jak abstrakcja, trends, geometryczny, figury geometryczne, decometry, artdeco oraz fototapety sprawia, że w tej dekoracji można doszukać się inspiracji obecnymi trendami w sztuce. Fototapeta "Brązowa geometria – kompozycja przedstawiająca trójkąty i czworokąty" to abstrakcja dostosowana do wnętrz mieszkalnych dzięki zastosowaniu eleganckich kolorów. Fototapeta to nie tylko wyjątkowa dekoracja, ale również łatwy sposób na zmianę wnętrza za pomocą pojedynczej dekoracji. Zapraszamy do obejrzenia fototapety "Brązowa geometria – kompozycja przedstawiająca trójkąty i czworokąty" oraz innych, wyjątkowych produktów galerii bimago.

druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Rozdzielczość druku: Do 600dpi
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych. W sklepie bimago wystarczy wybrać 1 sztukę kleju na 1 fototapetę - system przelicza ilość potrzebnego kleju w zależności od wybranego rozmiaru fototapety.
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Certyfikat: CE