inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-50% na fototapety Oferta ważna do 20.05.2024

Fototapeta Mapa świata dla dzieci - kontynenty i oceany w różowych odcieniach Nr 148028

Fototapeta Mapa świata dla dzieci - kontynenty i oceany w różowych odcieniach Nr 148028

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Fototapeta dla dzieci "Mapa świata dla dzieci - kontynenty i oceany w różowych odcieniach"

Zmień pokój dziecka w atrakcyjną przestrzeń. Dzięki fototapecie do pokoju dziecka Mapa świata dla dzieci - kontynenty i oceany w różowych odcieniach z pewnością to się uda. Wyjątkowa kolekcja fototapet Dla dzieci sprawi, że pokój dziecięcy będzie wypełniony wspaniałymi kolorami. W fototapecie dla dzieci Mapa świata dla dzieci - kontynenty i oceany w różowych odcieniach inspirowaliśmy się takimi motywami jak zwierzęta, mapy, świat, kontynenty, dziewczynka, chłopiec oraz fototapety. Dzięki temu powstała dekoracja na ścianę prezentująca ulubione bajki Twojej pociechy.

Fototapeta Mapa świata dla dzieci - kontynenty i oceany w różowych odcieniach to niebanalna dekoracja na ścianę, która oprócz tego jest prosta w montażu. Zamówiona fototapeta podzielona jest na 50-centrymetrowe pasy, dzięki czemu nakłada się ją podobnie, jak tapety w rolkach. Fototapety w sklepie bimago są wykonane z flizeliny. Przed nałożeniem, jedynie ścianę trzeba posmarować klejem. Jeżeli pojawią się nierówności po przyklejeniu, możemy rozprostować je wałkiem. Fototapeta dla dzieci na ścianę Mapa świata dla dzieci - kontynenty i oceany w różowych odcieniach jest wielkoformatową dekoracją ścienną, która w atrakcyjny sposób odmieni wystrój wnętrza.

Ten produkt znajdziesz też w kategoriach:

Fototapety dla dzieci
druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Rozdzielczość druku: Do 600dpi
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych. W sklepie bimago wystarczy wybrać 1 sztukę kleju na 1 fototapetę - system przelicza ilość potrzebnego kleju w zależności od wybranego rozmiaru fototapety.
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Certyfikat: CE