inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-50% na fototapety Oferta ważna do 27.05.2024 Koniec promocji za: : :

Fototapeta Realistyczne dinozaury - gady na tle pejzażu z wulkanem i wodospadem Nr 145494

Fototapeta Realistyczne dinozaury - gady na tle pejzażu z wulkanem i wodospadem Nr 145494

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Fototapeta dla dzieci "Realistyczne dinozaury - gady na tle pejzażu z wulkanem i wodospadem"

Zmień pokój dziecka w magiczną przestrzeń. Dzięki fototapecie dla dzieci Realistyczne dinozaury - gady na tle pejzażu z wulkanem i wodospadem z pewnością to się uda. Wyjątkowa kolekcja fototapet Dla dzieci sprawi, że pokój dziecięcy będzie wypełniony wspaniałymi kolorami. W fototapecie Realistyczne dinozaury - gady na tle pejzażu z wulkanem i wodospadem inspirowaliśmy się takimi motywami jak wodospad, chłopiec, dinozaury oraz fototapety. Dzięki temu powstała dekoracja na ścianę eksponująca ulubione postacie Twojej pociechy.

Fototapeta Realistyczne dinozaury - gady na tle pejzażu z wulkanem i wodospadem to wyjątkowa dekoracja na ścianę, która oprócz tego jest łatwa w montażu. Zamówiona fototapeta podzielona jest na 50-centrymetrowe pasy, dzięki czemu nakłada się ją podobnie, jak tapety w rolkach. Fototapety w sklepie bimago są wykonane z flizeliny. Przed nałożeniem, tylko ściana musi być posmarowana klejem. Jeżeli pojawią się nierówności po przyklejeniu, możemy rozprostować je wałkiem. Fototapeta dla dzieci Realistyczne dinozaury - gady na tle pejzażu z wulkanem i wodospadem jest wielkoformatową dekoracją ścienną, która w atrakcyjny sposób odmieni charakter wnętrza.

Ten produkt znajdziesz też w kategoriach:

Fototapety dla dzieci Fototapety do pokoju Fototapety Łazienka
druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Rozdzielczość druku: Do 600dpi
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych. W sklepie bimago wystarczy wybrać 1 sztukę kleju na 1 fototapetę - system przelicza ilość potrzebnego kleju w zależności od wybranego rozmiaru fototapety.
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Certyfikat: CE