inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-50% na fototapety Darmowa dostawa

Fototapeta Dmuchawiec z bliska - makro ujęcie kwiatów dmuchawca na białym tle Nr 60648

Fototapeta Dmuchawiec z bliska - makro ujęcie kwiatów dmuchawca na białym tle Nr 60648

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa

Fototapeta "Dmuchawiec z bliska - makro ujęcie kwiatów dmuchawca na białym tle"

Kwiaty idealnie wyglądają na dużej dekoracji, a fototapeta "Dmuchawiec z bliska - makro ujęcie kwiatów dmuchawca na białym tle" jest tego najlepszym przykładem. Dmuchawce na tej fototapecie wyglądają zniewalająco a uroku dodaje im oryginalna kompozycja. Motywy wykorzystane w tej dekoracji to: natura, rośliny, kwiaty, dmuchawce oraz fototapety. Niewątpliwie te akcenty stanowią idealny kolaż na dekoracji "Dmuchawiec z bliska - makro ujęcie kwiatów dmuchawca na białym tle". Wzór "Dmuchawiec z bliska - makro ujęcie kwiatów dmuchawca na białym tle" jest dostępny również jako fototapeta zmywalna, która świetnie nada się jako produkt do holu, garażu czy kuchni.

Modna fototapeta na ścianę kwiaty "Dmuchawiec z bliska - makro ujęcie kwiatów dmuchawca na białym tle" sprawi, że Twój salon zmieni się w stylowe i nowoczesne wnętrze. Dmuchawce na fototapecie, której dominujący kolor to kremowy, będzie idealną dekoracją dla miłośników tych kwiatów. W fototapecie tej precyzyjne odwzorowanie wzoru jest zagwarantowane dzięki najlepszym maszynom i drukowi w bardzo wysokiej rozdzielczości. Dzięki temu fototapeta ścienna "Dmuchawiec z bliska - makro ujęcie kwiatów dmuchawca na białym tle" pokazuje piękno kwiatów oraz pełne wyrazu kolory. Podpowiedzi na aranżacje wnętrz z kwiatową fototapetą "Dmuchawiec z bliska - makro ujęcie kwiatów dmuchawca na białym tle" można zobaczyć na witrynie i blogu bimago. Warto obejrzeć przykładowe wizualizacje i wykorzystać dekoracje ścienne z kwiatami w swoim mieszkaniu.

Ten produkt znajdziesz też w kategoriach:

Fototapety wodoodporne Fototapety abstrakcje Fototapety dmuchawce
druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Rozdzielczość druku: Do 600dpi
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych. W sklepie bimago wystarczy wybrać 1 sztukę kleju na 1 fototapetę - system przelicza ilość potrzebnego kleju w zależności od wybranego rozmiaru fototapety.
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Certyfikat: CE