inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-50% na fototapety Oferta ważna do 27.05.2024 Koniec promocji za: : :

Fototapeta Biel kwiatów - białe lilie na tle z blaskiem z fioletowymi ornamentami Nr 60112

Fototapeta Biel kwiatów - białe lilie na tle z blaskiem z fioletowymi ornamentami Nr 60112

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Fototapeta "Biel kwiatów - białe lilie na tle z blaskiem z fioletowymi ornamentami"

Kwiaty fenomenalnie wyglądają na dużej ozdobie ściennej, a fototapeta "Biel kwiatów - białe lilie na tle z blaskiem z fioletowymi ornamentami" jest tego najlepszym dowodem. Lilie na tej fototapecie wyglądają niewiarygodnie a uroku dodaje im twórcza kompozycja. Motywy wykorzystane na tej fototapecie to: natura, rośliny, kwiaty, abstrakcje, lilie oraz fototapety. Niewątpliwie te detale stanowią ciekawy kolaż na dekoracji "Biel kwiatów - białe lilie na tle z blaskiem z fioletowymi ornamentami". Wzór "Biel kwiatów - białe lilie na tle z blaskiem z fioletowymi ornamentami" jest dostępny również jako fototapeta wodoodporna, która świetnie nada się jako produkt do kuchni lub łazienki.

Nowoczesna kwiecista fototapeta "Biel kwiatów - białe lilie na tle z blaskiem z fioletowymi ornamentami" sprawi, że Twoja sypialnia zmieni się w eleganckie i nowoczesne wnętrze. Lilie na fototapecie, której pierwszoplanowy kolor to biały, będzie wymarzoną dekoracją dla wielbicieli tych kwiatów. W fototapecie tej staranne odwzorowanie wzoru jest zagwarantowane dzięki najlepszym maszynom i drukowi w wysokiej rozdzielczości. Dzięki temu fototapeta na ścianę "Biel kwiatów - białe lilie na tle z blaskiem z fioletowymi ornamentami" oddaje piękno kwiatów oraz wyraziste kolory. Podpowiedzi na aranżacje wnętrz z kwiatową fototapetą "Biel kwiatów - białe lilie na tle z blaskiem z fioletowymi ornamentami" można zobaczyć na sklepie i blogu bimago. Warto obejrzeć przykładowe wizualizacje i wykorzystać dekoracje ścienne z kwiatami w swoim mieszkaniu.

Ten produkt znajdziesz też w kategoriach:

Fototapety lilie
druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Rozdzielczość druku: Do 600dpi
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych. W sklepie bimago wystarczy wybrać 1 sztukę kleju na 1 fototapetę - system przelicza ilość potrzebnego kleju w zależności od wybranego rozmiaru fototapety.
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Certyfikat: CE