inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-35% na fototapety Promocja ważna do 08.12.2022

Fototapeta Złote maki - linearnie rysowane kwiaty na różowym tle Nr 146559

Fototapeta Złote maki - linearnie rysowane kwiaty na różowym tle Nr 146559

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Fototapeta na ścianę "Złote maki - linearnie rysowane kwiaty na różowym tle"

Kwiaty spektakularnie wyglądają na dużej ozdobie ściennej, a fototapeta "Złote maki - linearnie rysowane kwiaty na różowym tle" jest tego najlepszym dowodem. Maki na tej fototapecie wyglądają zjawiskowo a uroku dodaje im twórcza kompozycja. Motywy wykorzystane na tej fototapecie to: kwiaty, maki oraz lineart. Niewątpliwie te akcenty stanowią idealny kolaż na dekoracji "Złote maki - linearnie rysowane kwiaty na różowym tle".

Awangardowa fototapeta na ścianę kwiaty "Złote maki - linearnie rysowane kwiaty na różowym tle" gwarantuje, że Twój salon zmieni się w szykowne i nowoczesne wnętrze. Maki na fototapecie, której kluczowy kolor to biały, będzie wymarzoną dekoracją dla miłośników tych kwiatów. W fototapecie tej precyzyjne odwzorowanie wzoru jest zagwarantowane dzięki najlepszym maszynom i drukowi w wysokiej rozdzielczości. Dzięki temu fototapeta "Złote maki - linearnie rysowane kwiaty na różowym tle" oddaje urodę kwiatów oraz wyraziste kolory. Podpowiedzi na aranżacje wnętrz z kwiecistą fototapetą "Złote maki - linearnie rysowane kwiaty na różowym tle" można zobaczyć na witrynie i blogu bimago. Warto przypatrzeć się przykładowym wizualizacjom i wykorzystać dekoracje ścienne z kwiatami w swoim mieszkaniu.

druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Rozdzielczość druku: Do 600dpi
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych. W sklepie bimago wystarczy wybrać 1 sztukę kleju na 1 fototapetę - system przelicza ilość potrzebnego kleju w zależności od wybranego rozmiaru fototapety.
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Certyfikat: CE