inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-50% na fototapety Oferta ważna do 26.02.2024

Fototapeta Szkic z kwiatami – natura w bieli, czerni i kolorze pomarańczowym Nr 138335

Fototapeta Szkic z kwiatami – natura w bieli, czerni i kolorze pomarańczowym Nr 138335

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Fototapeta "Szkic z kwiatami – natura w bieli, czerni i kolorze pomarańczowym"

Kwiaty idealnie wyglądają na wielkoformatowej dekoracji ściennej, a fototapeta "Szkic z kwiatami – natura w bieli, czerni i kolorze pomarańczowym" jest tego najlepszym dowodem. Kwiaty na tej fototapecie wyglądają zniewalająco a uroku dodaje im nowatorska kompozycja. Motywy wykorzystane w tej dekoracji to: natura, rośliny, kwiaty oraz fototapety. Niewątpliwie te elementy stanowią interesujący kolaż na dekoracji "Szkic z kwiatami – natura w bieli, czerni i kolorze pomarańczowym". Wzór "Szkic z kwiatami – natura w bieli, czerni i kolorze pomarańczowym" jest dostępny także jako fototapeta zmywalna, która świetnie nada się jako produkt do łazienki czy klatki schodowej.

Modna fototapeta kwiaty "Szkic z kwiatami – natura w bieli, czerni i kolorze pomarańczowym" gwarantuje, że Twój salon zmieni się w gustowne i nowoczesne wnętrze. Kwiaty na fototapecie, której dominujący kolor to czarno-biały, będzie wymarzoną dekoracją dla wielbicieli tych kwiatów. W fototapecie tej dokładne odwzorowanie wzoru jest zagwarantowane dzięki nowoczesnym maszynom i drukowi w bardzo wysokiej rozdzielczości. Dzięki temu fototapeta ścienna "Szkic z kwiatami – natura w bieli, czerni i kolorze pomarańczowym" pokazuje urodę kwiatów oraz nieskazitelne kolory. Pomysły na aranżacje wnętrz z kwiatową fototapetą "Szkic z kwiatami – natura w bieli, czerni i kolorze pomarańczowym" można zobaczyć na sklepie i blogu bimago. Warto przypatrzeć się przykładowym wizualizacjom i wykorzystać dekoracje ścienne z kwiatami w swoim mieszkaniu.

Ten produkt znajdziesz też w kategoriach:

Fototapety kwiaty
druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Rozdzielczość druku: Do 600dpi
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych. W sklepie bimago wystarczy wybrać 1 sztukę kleju na 1 fototapetę - system przelicza ilość potrzebnego kleju w zależności od wybranego rozmiaru fototapety.
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Certyfikat: CE