inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy
-40% na fototapety Oferta ważna do 09.02.2023 zobacz

Fototapeta Złoty bukiet - kwiaty mieniące się w słońcu na beżowo-szarym tle Nr 148779

Fototapeta Złoty bukiet - kwiaty mieniące się w słońcu na beżowo-szarym tle Nr 148779

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Fototapeta na ścianę "Złoty bukiet - kwiaty mieniące się w słońcu na beżowo-szarym tle"

Kwiaty cudownie wyglądają na dużej dekoracji ściennej, a fototapeta na wymiar "Złoty bukiet - kwiaty mieniące się w słońcu na beżowo-szarym tle" jest tego najlepszym przykładem. Kwiaty na tej fototapecie wyglądają niewiarygodnie a uroku dodaje im twórcza kompozycja. Motywy wykorzystane na tej fototapecie to: natura, abstrakcja, rośliny oraz kwiaty. Niewątpliwie te elementy stanowią idealny kolaż na dekoracji "Złoty bukiet - kwiaty mieniące się w słońcu na beżowo-szarym tle".

Awangardowa fototapeta z kwiatami "Złoty bukiet - kwiaty mieniące się w słońcu na beżowo-szarym tle" gwarantuje, że Twój salon zmieni się w eleganckie i nowoczesne wnętrze. Kwiaty na fototapecie, której pierwszoplanowy kolor to beżowy, będzie idealną dekoracją dla miłośników tych kwiatów. W fototapecie tej staranne odwzorowanie wzoru jest zagwarantowane dzięki nowoczesnym maszynom i drukowi w wysokiej rozdzielczości. Dzięki temu fototapeta na wymiar "Złoty bukiet - kwiaty mieniące się w słońcu na beżowo-szarym tle" oddaje urodę kwiatów oraz pełne wyrazu kolory. Inspiracje na aranżacje wnętrz z kwiatową fototapetą "Złoty bukiet - kwiaty mieniące się w słońcu na beżowo-szarym tle" można zobaczyć na sklepie i blogu bimago. Warto obejrzeć przykładowe wizualizacje i wykorzystać dekoracje z kwiatami w swoim domu.

druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Rozdzielczość druku: Do 600dpi
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych. W sklepie bimago wystarczy wybrać 1 sztukę kleju na 1 fototapetę - system przelicza ilość potrzebnego kleju w zależności od wybranego rozmiaru fototapety.
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Certyfikat: CE