inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 99 zł program lojalnościowy

-35% na fototapety Promocja ważna do 15.08.2022 Koniec promocji za: : :

Fototapeta Podróże małe i duże (Język angielski) Nr 59956

Fototapeta Podróże małe i duże (Język angielski) Nr 59956

<%= shipping_time %>
z VAT
+ koszty wysyłki od 19,99zł

Fototapeta-mapa "Podróże małe i duże (Język angielski)"

Naszej fototapecie w formie mapy świata nie można odmówić oryginalności. 'Podróże małe i duże (Język angielski)' to dekoracja ścienna, która w artystyczny sposób przedstawia zarys kontynentów. Niebanalny wzór będzie wymarzoną dekoracją dla salonu, sypialni lub pokoju młodzieżowego. Jeśli chodzi o pokój nastolatka, to fototapeta 'Podróże małe i duże (Język angielski)' przedstawiająca mapę będzie miała również walor dydaktyczny. Nauka kontynentów i państw będzie o wiele łatwiejsza oraz przyjemniejsza. Nowoczesna dekoracja pozwoli nie tylko modnie urządzić wnętrze domowe, ale również jest propozycją na metamorfozę biurowych pomieszczeń. Wielkoformatowa fototapeta z mapą świata "Podróże małe i duże (Język angielski)" to perfekcyjna ozdoba do biura podróży lub lokali usługowych.

Mapa kontynentów na fototapecie "Podróże małe i duże (Język angielski)" została znakomicie odwzorowana. Dzięki nowoczesnemu wydrukowi w jakości HD kontynenty zostały przedstawione z wszystkimi detalami. Fototapeta "Podróże małe i duże (Język angielski)" z mapą to nie tylko wyróżniający się design, ale również przyciągające wzrok barwy. Kolor szary na wielkoformatowej dekoracji będzie znakomicie prezentować się w dowolnym wnętrzu. Zapraszamy do obejrzenia ciekawej kolekcji dekoracji ściennych w galerii bimago - w ofercie można znaleźć fototapety z mapami fizycznymi, w stylu retro oraz w pastelowych barwach.

druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Rozdzielczość druku: Do 600dpi
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych. W sklepie bimago wystarczy wybrać 1 sztukę kleju na 1 fototapetę - system przelicza ilość potrzebnego kleju w zależności od wybranego rozmiaru fototapety.
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Certyfikat: CE