inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-50% na fototapety Darmowa dostawa

Fototapeta Brzozowy zagajnik - leśny pejzaż z licznymi pniami drzew w centrum Nr 60566

Fototapeta Brzozowy zagajnik - leśny pejzaż z licznymi pniami drzew w centrum Nr 60566

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa

Fototapeta na ścianę "Birch groove"

Uwielbiasz podróżowanie, Las i piękno przyrody? Jeśli tak, to fototapeta na ścianę "Birch groove" z pewnością Ci się spodoba. Dekoracja ta, jak i cała kolekcja fototapet Las została zainspirowana najpiękniejszymi pejzażami. Dzięki fototapecie z pejzażem "Birch groove" Twoje wnętrze zyska wspaniałą aranżację. Wyobraź sobie, że jeden z ulubionych krajobrazów będzie towarzyszyć Tobie przez wiele lat. Dzięki temu nie tylko możesz uzewnętrznić swoją pasję, ale również odmienisz wygląd swojego salonu lub kuchni.

Fototapeta z pejzażem "Birch groove" jest polecana dla osób, które uwielbiają nowoczesne dekoracje ścienne. Motyw taki jak Las musi być odpowiednio wyeksponowany, by oddawał piękno tej przestrzeni. Fototapeta ścienna "Birch groove" z pewnością spełnia te cechy. Las na fototapecie z pejzażem wprowadzi do Twojego domu wyjątkową atmosferę. Polecamy całą kolekcję fototapet Las, w której znajdziesz najpiękniejsze miejsca z całego świata.

druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Rozdzielczość druku: Do 600dpi
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych. W sklepie bimago wystarczy wybrać 1 sztukę kleju na 1 fototapetę - system przelicza ilość potrzebnego kleju w zależności od wybranego rozmiaru fototapety.
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Certyfikat: CE