inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-30% na fototapety Promocja ważna do 04.12.2022

Fototapeta Pustynia - faliste wydmy i gorący piasek na tle błękitnego nieba Nr 146010

Fototapeta Pustynia - faliste wydmy i gorący piasek na tle błękitnego nieba Nr 146010

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Fototapeta "Pustynia - faliste wydmy i gorący piasek na tle błękitnego nieba"

Uwielbiasz podróżowanie, Pustynia i piękno natury? Jeśli tak, to fototapeta na wymiar "Pustynia - faliste wydmy i gorący piasek na tle błękitnego nieba" będzie dla Ciebie idealną dekoracją. Dekoracja ta, jak i cała kolekcja fototapet Pustynia została zainspirowana najpiękniejszymi pejzażami. Dzięki modnej fototapecie z pejzażem "Pustynia - faliste wydmy i gorący piasek na tle błękitnego nieba" Twoje wnętrze zyska wspaniałą aranżację. Wyobraź sobie, że jeden z ulubionych krajobrazów będzie towarzyszyć Tobie przez długi czas. Dzięki temu nie tylko możesz uzewnętrznić swoją pasję, ale również zmienisz oblicze swojego salonu lub sypialni.

Fototapeta z pejzażem "Pustynia - faliste wydmy i gorący piasek na tle błękitnego nieba" będzie idealna dla osób, które uwielbiają nowoczesne dekoracje ścienne. Motyw taki jak Pustynia powinien być odpowiednio wyeksponowany, by oddawał piękno tej przestrzeni. Fototapeta na ścianę "Pustynia - faliste wydmy i gorący piasek na tle błękitnego nieba" z pewnością spełnia te cechy. Pustynia na fototapecie z pejzażem wprowadzi do Twojego domu wyjątkową atmosferę. Polecamy całą kolekcję fototapet Pustynia, w której znajdziesz najpiękniejsze miejsca z całego świata.

druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Rozdzielczość druku: Do 600dpi
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych. W sklepie bimago wystarczy wybrać 1 sztukę kleju na 1 fototapetę - system przelicza ilość potrzebnego kleju w zależności od wybranego rozmiaru fototapety.
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Certyfikat: CE