inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-50% na fototapety Darmowa dostawa

Fototapeta Akwarium ze złotymi rybkami Nr 61264

Fototapeta Akwarium ze złotymi rybkami Nr 61264

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa

Posiadanie akwarium w domu ma wiele zalet. Nie tylko sprawiają, że Twoja przestrzeń wygląda pięknie, ale mogą być również mieć działanie terapeutyczne, dzięki czemu akwaria pomagają lepiej radzić sobie w codziennym życiu. Oczywiście założenie własnego akwarium oznacza poświęcenie czasu i pieniędzy, aby wyglądało tak jak powinno. Prostszym sposobem jest wystrój wnętrza. Fototapeta akwarium twory podobne, uspokajające efekty w pokoju twoim lub twoich dzieci. Różnorodność i wielobarwności oceanicznej fauny, w chłodnych i relaksujących kolorach, na pewno pomoże w uzyskaniu wewnętrznego spokoju, który pomoże ci poradzić sobie ze stresem codziennego dnia.

Ten produkt znajdziesz też w kategoriach:

Fototapety ryby
druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Rozdzielczość druku: Do 600dpi
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych. W sklepie bimago wystarczy wybrać 1 sztukę kleju na 1 fototapetę - system przelicza ilość potrzebnego kleju w zależności od wybranego rozmiaru fototapety.
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Certyfikat: CE