inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

Zestawy plakatów nad schody

Fiiltry

Fiiltry

Liczba części

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Schody w domu są integralnym elementem wystroju wnętrza, dlatego dekoracja przestrzeni wokół nich powinna być rozpatrywana w szerszym kontekście: definiuje ona zarówno charakter dolnej kondygnacji domu, jak i zapowiada styl wnętrz znajdujących się na piętrze. Warto zatem postawić na dekoracje, które w spójny sposób upiększą pustą ścianę i będą się prezentować niezwykle stylowo! Zestawy plakatów nad schody to urzekające kompozycje graficzne, przemyślane pod kątem kolorów i motywów. Odmienią przestrzeń w Twoim domu w kilka chwil!

Zestaw plakatów ściennych nad schody

W wielu domach przestrzeń na ścianach nas schodami jest naturalnym miejscem do zaaranżowania domowej galerii zdjęć lub obrazów. Schody prowadzące z parteru na piętro są miejscem, które świetnie się do tego nadaje. Jeśli nie jesteście miłośnikami sztuki wyrażonej jako obrazy w ozdobnych ramach ani nie chcecie wieszać na ścianach rodzinnych fotografii, warto wybrać zestaw plakatów nad schody. Oryginalne grafiki w formie plakatów - w ramach lub bez nich - będą się doskonale prezentować w takiej domowej galerii. Ponieważ ściana nad schodami ma zwykle dość dużą powierzchnię, można wybrać zestaw plakatów nad schody złożony z wielu elementów i wykorzystać możliwości, jakie daje zabawa formatami i układem całej kompozycji. W przypadku tego miejsca nie trzeba obawiać się, że do aranżacji wkradnie się chaos. Aby plakaty były dobrze widoczne, warto nad schodami umieścić odpowiednie punktowe oświetlenie, które wyeksponuje konkretne elementy galerii plakatów.


 

Gotowe kompozycje plakatów nad schody

Chcąc utrzymać jednolitą stylistykę, warto postawić na gotowe kompozycje plakatów złożone z kilku pasujących do siebie elementów. W sklepie internetowym bimago można znaleźć wiele gotowych zestawów plakatów To w sam raz na galerię na klatce schodowej. W bimago można wybierać spośród zestawów dobranych kolorystycznie, wykorzystujących konkretne motywy i tematykę: zestawy plakatów skandynawskie, nowoczesne, romantyczne, geometryczne, w stylu rustykalnym czy glamour. Każdy znajdzie zestaw plakatów nad schody dla siebie. Zestawy plakatów bimago są też doskonałym pomysłem na prezent, na przykład z okazji zakupu nowego domu, ślubu czy rocznicy urodzin.

Plakaty w ramie zestaw pod schody

Zestawy plakatów nad schody to doskonały sposób, aby unowocześnić swój dom i wypełnić go kolorem. Zestawy plakatów nad schody od Bimago to zbiór uniwersalnych dekoracji ściennych, które oczarują domowników i gości. Plakaty w ramie zestaw pod schody to kolekcja, która świetnie sprawdzi się w małym przedpokoju, przestrzennym korytarzu, jak i nad schodami. Plakaty na klatkę schodową zestaw z lustrami ściennymi i oświetleniem, aby stworzyć przykuwającą wzrok kompozycje. Wysoka jakość druku i intensywne kolory wydruków od Bimago sprawiają, że plakaty będą służyć przez lata! Dowolnie zmieniaj układ i kompozycje plakatów, aby Twoja galeria plakatów nad schody nie przestała zaskakiwać! Plakaty na klatkę schodową zestaw to idealny pomysł na prezent dla bliskich i przyjaciół!

Plakaty na klatkę schodową zestaw

Chcąc utrzymać jednolitą stylistykę, postaw na gotowe kompozycje, takie jak galeria plakatów nad schody od Bimago złożone z pasujących do siebie elementów i przygotowane przez naszych projektantów. Plakaty zestaw nad schody — tym sposobem wypełnisz puste miejsce na klatce schodowej i wyeksponujesz galerię. Wśród motywów dostępnych w Bimago znajdziesz minimalistyczne, czarno-białe grafiki, galerie inspirowane tropikalnymi liśćmi i wakacyjnymi motywami czy eklektyczne i oryginalne kompozycje inspirowane sztuką uliczną Banksy oraz abstrakcyjnymi wzorami w żywych kolorach. Nie ma to jak plakaty w ramie zestaw pod schody, który ożywi Twoją przestrzeń! Nasze plakaty są drukowane na wysokiej jakości papierze i oprawiane w solidną ramę. Ramy są zaprojektowane tak, aby zabezpieczyć druk i wydobyć jego kolory. Kolekcja plakaty zestaw nad schody to idealna dekoracyjna propozycja dla każdego wnętrza!