inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

Zestaw 6 plakatów

Fiiltry

Fiiltry

Liczba części

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Szukasz oryginalnego sposobu na udekorowanie dużej ściany? Nie możesz przegapić naszych zestawów 6 i więcej plakatów! W kolekcji bimago znajdziesz kompozycje złożone z dekoracji dopasowanych pod względem tematyki lub kolorystyki. Zestaw 6 plakatów w motywie abstrakcyjne, które doskonale podkreślą nowoczesny charakter Twojego salonu, lub na sympatyczne zwierzątka, które uatrakcyjnią wystrój pokoju dziecięcego. Wybierz zestaw 6 plakatów w ramach i stwórz kompozycję idealną dla Twojej przestrzeni.

Gotowe kompozycje sześciu plakatów

Zestaw sześciu plakatów będzie dobrym wyborem na dużą ścianę. W przypadku galerii składającej się z wielu elementów szczególnie ważne jest też tło, na którym zawisną plakaty. Jeśli większość z nich jest ciemna, warto, aby ściana była jasna. Z kolej jasne grafiki dobrze będą się prezentować na ciemnej ścianie. Warto, aby nie była ona malowana we wzory lub pokryta wielobarwną tapetą. Wówczas zamiast efektownej dekoracji powstanie aranżacyjny bałagan. Wystrój wnętrza oparty na sześciu okazałych plakatach będzie wystarczająco dekoracyjny. Pozostałe dodatki mogą być subtelne, a na pewno powinny być dobrze dobrane do stylu plakatów. Do motywu natury lub krajobrazów będą pasować z pewnością dekoracje wykonane z użyciem naturalnych materiałów. Do zestawów w stylu glamour przyda się nieco pozłacanych, eleganckich ozdób.


 

Zestawy sześciu plakatów na ścianę

Stworzenie domowej galerii plakatów składającej się z wielu elementów nie musi być trudnym zadaniem. Wystarczy, że skorzystamy z gotowych kompozycji ułożonych przez znawców tematu. Dzięki bogatej ofercie ściennych dekoracji w galerii internetowej bimago znaleźć można prawdziwe bogactwo wzorów i kolorów, z których stworzono doskonale dopasowane do siebie zestawy plakatów do każdego wnętrza. Znaleźć tu można wieloelementowe kompozycje z motywami zwierzęcymi, abstrakcyjnymi kształtami, utrzymane w stylu boho lub dobrane po prostu pod względem kolorystycznym. W zestawie świetnie też wyglądają skandynawskie grafiki.
Wśród gotowych kompozycji można znaleźć różnorodne układy - pionowe, poziome lub mieszane. Obok geometrycznych, harmonijnych układów jednakowej wielkości plakatów są dostępne także nieco bardziej szalone zestawy sześciu plakatów. Słowem - każdy znajdzie kompozycję sześciu plakatów dla siebie.

Zestaw sześciu plakatów w ramach

Dekoracje ścienne to najpopularniejsze dodatki do wnętrz. W szybki czasie potrafią diametralnie odmienić wnętrze i nadać mu niepowtarzalnego charakteru. Doskonale prezentują się zarówno pojedynczo, jak i w towarzystwie innych obrazów czy plakatów. Zestaw 6 plakatów to rozwiązanie, które nie wymaga żadnych dodatkowych dekoracji. Doskonale dopasowane do siebie motywy tworzą harmonijną całość, która doskonale prezentować się będzie zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Zestaw sześciu plakatów w ramach idealnie prezentuje się przede wszystkim w salonach. Powieszony nad kanapą tworzyć będzie wyjątkową dekorację, która z pewnością zachwycać będzie zarówno gości, jak i domowników. Zestaw 6 plakatów to także rozwiązanie idealne do sypialni – powieszone nad łóżkiem pozwolą nadać wnętrzu odpowiedniego charakteru i sprawić, że przestrzeń stanie się przytulna i lekka. Ogromny wybór dekoracji dostępnych w ofercie bimago to gwarancja znalezienia motywu, który idealnie dopasowany będzie do konkretnej aranżacji.

Duże zestawy plakatów

Zestaw sześciu plakatów w ramach to dekoracja ścienna, która charakteryzuje się ogromnymi możliwościami aranżacyjnymi. Od Ciebie zależy, w jakiej konfiguracji umieścisz je na ścianie. Wybór rozmiaru każdego z poszczególnych elementów zestawu pozwala na stworzenie naprawdę wyjątkowych dekoracji, które sprawią, że wnętrze stanie się niezwykle osobiste i urocze.
W ofercie bimago dostępne są duże zestawy plakatów, które doskonale sprawdzają się w przestronnych wnętrzach. Mogą one ozdobić nie tylko przestrzenie mieszkalne, ale i lokale usługowe czy miejsca pracy. Duże zestawy plakatów pasować będą do przestrzeni biurowych, szczególnie tzw. open space, które charakteryzuje przestronność. Zastosowanie ich w hotelach czy restauracjach z pewnością podkreśli panujących w nich klimat i sprawi, że staną się one bardziej przytulne i eleganckie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą dużych zestawów plakatów w ofercie bimago!