inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy
BLACK SALE do -50% Oferta ważna do 30.11.2022 zobacz

Zestaw 6 plakatów

Fiiltry

Fiiltry

Liczba części

  • Pokaż więcej części

    Ukryj dodatkowe części

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Szukasz oryginalnego sposobu na udekorowanie dużej ściany? Nie możesz przegapić naszych zestawów 6 i więcej plakatów! W kolekcji bimago znajdziesz kompozycje złożone z dekoracji dopasowanych pod względem tematyki lub kolorystyki. Zestaw 6 plakatów w motywie abstrakcyjne, które doskonale podkreślą nowoczesny charakter Twojego salonu, lub na sympatyczne zwierzątka, które uatrakcyjnią wystrój pokoju dziecięcego. Wybierz zestaw 6 plakatów w ramach i stwórz kompozycję idealną dla Twojej przestrzeni.

Gotowe kompozycje sześciu plakatów

Zestaw sześciu plakatów będzie dobrym wyborem na dużą ścianę. W przypadku galerii składającej się z wielu elementów szczególnie ważne jest też tło, na którym zawisną plakaty. Jeśli większość z nich jest ciemna, warto, aby ściana była jasna. Z kolej jasne grafiki dobrze będą się prezentować na ciemnej ścianie. Warto, aby nie była ona malowana we wzory lub pokryta wielobarwną tapetą. Wówczas zamiast efektownej dekoracji powstanie aranżacyjny bałagan. Wystrój wnętrza oparty na sześciu okazałych plakatach będzie wystarczająco dekoracyjny. Pozostałe dodatki mogą być subtelne, a na pewno powinny być dobrze dobrane do stylu plakatów. Do motywu natury lub krajobrazów będą pasować z pewnością dekoracje wykonane z użyciem naturalnych materiałów. Do zestawów w stylu glamour przyda się nieco pozłacanych, eleganckich ozdób.

Czytaj więcej Zwiń opis

Zestawy sześciu plakatów na ścianę

Stworzenie domowej galerii plakatów składającej się z wielu elementów nie musi być trudnym zadaniem. Wystarczy, że skorzystamy z gotowych kompozycji ułożonych przez znawców tematu. Dzięki bogatej ofercie ściennych dekoracji w galerii internetowej bimago znaleźć można prawdziwe bogactwo wzorów i kolorów, z których stworzono doskonale dopasowane do siebie zestawy plakatów do każdego wnętrza. Znaleźć tu można wieloelementowe kompozycje z motywami zwierzęcymi, abstrakcyjnymi kształtami, utrzymane w stylu boho lub dobrane po prostu pod względem kolorystycznym. W zestawie świetnie też wyglądają minimalistyczne grafiki.
Wśród gotowych kompozycji można znaleźć różnorodne układy - pionowe, poziome lub mieszane. Obok geometrycznych, harmonijnych układów jednakowej wielkości plakatów są dostępne także nieco bardziej szalone zestawy sześciu plakatów. Słowem - każdy znajdzie kompozycję sześciu plakatów dla siebie.