inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy
-50% na wybrane produkty Oferta ważna do 27.05.2024 Koniec promocji za: : :

Obraz na szkle Artystyczny nieład [Glass] Nr 93738

Obraz na szkle Artystyczny nieład [Glass] Nr 93738

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Druk na szkle akrylowym "Artystyczny nieład [Glass]"

Druk na szkle akrylowym "Artystyczny nieład [Glass]" składa się z 1 części i wykorzystuje takie motywy jak abstrakcja, nowoczesny, kolorowy, artystyczny, ekspresja, radość oraz obrazy na szkle akrylowym. Grafika na szkle akrylowym "Artystyczny nieład [Glass]" - a także inne nadruki na szkle z tej kategorii w atrakcyjny sposób udekorują dowolne wnętrze. Druk na szkle akrylowym "Artystyczny nieład [Glass]" wykonany jest z polimetakrylanu metylu, znanego jako szkło akrylowe. Materiał ten jest lekki, nie odbarwia się pod wypływem promieniowania UV i przepuszcza światło, dzięki czemu obraz "Artystyczny nieład [Glass]" charakteryzuje się lekkim połyskiem oraz efektem 3d. Dekoracja "Artystyczny nieład [Glass]" jest odporna na działanie wilgoci, dlatego bez pobaw można ją powiesić w kuchni lub łazience.

Druk na szkle akrylowym "Artystyczny nieład [Glass]" to niezwykle praktyczna i oryginalna dekoracja na ścianę. Niepowtarzalny, kolorowy wzór "Artystyczny nieład [Glass]" nadrukowany na szkle akrylowym zyskuje niesamowity efekt, który idealnie będzie wyglądał w stylowym wnętrzu. Zapraszamy do obejrzenia kolekcji Obrazów na szkle akrylowym w sklepie bimago, w której znajdziesz "Artystyczny nieład [Glass]" a także inne, równie piękne wzory.

efekt 3D i głębia kolorów
wysoka odporność
druk full HD
wydruk UV safe
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Technika: Cyfrowy wydruk na szkle akrylowym
Materiał: Szkło akrylowe (acrylglass)
Wykończenie: Połysk, efekt 3D
Elementy dodatkowe: Zawieszka, aluminiowe wsporniki i odbojniki
Ekspozycja: Po zawieszeniu produkt odstaje od ściany o ok. 1,4 cm
Zastosowanie: Szczególnie polecamy ten produkt do pomieszczeń podatnych na zabrudzenia i charakteryzujących się dużą wilgotnością
GRATIS od bimago: Gwoździe niezbędne do montażu