inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy
-50% na wybrane produkty Oferta ważna do 27.05.2024 zobacz

Obraz na szkle Dmuchawce i rosa [Glass] Nr 117034

Obraz na szkle Dmuchawce i rosa [Glass] Nr 117034

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Obraz na akrylu "Dmuchawce i rosa [Glass]"

Obraz na akrylu "Dmuchawce i rosa [Glass]" złożony jest z 3 części i wykorzystuje takie motywy jak natura, rośliny, kwiaty, woda, dmuchawce, obrazy na szkle akrylowym oraz tryptyk. Obraz na akrylu "Dmuchawce i rosa [Glass]" - a także inne nadruki na szkle z tej kategorii w nietuzinkowy sposób udekorują dowolne pomieszczenie. Obraz na akrylu "Dmuchawce i rosa [Glass]" wykonany jest z polimetakrylanu metylu, popularnie nazywanego szkłem akrylowym. Materiał ten jest lekki, nie odbarwia się pod wypływem promieniowania UV i przepuszcza światło, dzięki czemu obraz "Dmuchawce i rosa [Glass]" zyskuje efekt 3d oraz połysk. Dekoracja "Dmuchawce i rosa [Glass]" jest odporna na działanie wilgoci, dlatego bez pobaw można ją powiesić w nawet w pomieszczeniach takich jak kuchnia i łazienka.

Obraz na akrylu "Dmuchawce i rosa [Glass]" to niezwykle praktyczna i oryginalna dekoracja ścienna. Niepowtarzalny, kolorowy wzór "Dmuchawce i rosa [Glass]" nadrukowany na szkle akrylowym zyskuje niesamowity efekt, który idealnie będzie wyglądał w nowoczesnym wnętrzu. Zapraszamy do obejrzenia kolekcji Obrazów na szkle akrylowym w sklepie bimago, w której znajdziesz "Dmuchawce i rosa [Glass]" a także inne, równie piękne wzory.

efekt 3D i głębia kolorów
wysoka odporność
druk full HD
wydruk UV safe
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Technika: Cyfrowy wydruk na szkle akrylowym
Materiał: Szkło akrylowe (acrylglass)
Wykończenie: Połysk, efekt 3D
Elementy dodatkowe: Zawieszka, aluminiowe wsporniki i odbojniki
Ekspozycja: Po zawieszeniu produkt odstaje od ściany o ok. 1,4 cm
Zastosowanie: Szczególnie polecamy ten produkt do pomieszczeń podatnych na zabrudzenia i charakteryzujących się dużą wilgotnością
GRATIS od bimago: Gwoździe niezbędne do montażu