inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy
-50% na wybrane produkty Oferta ważna do 27.05.2024 Koniec promocji za: : :

Obraz na szkle Mapy świata: Styl nowoczesny [Glass] Nr 97477

Obraz na szkle Mapy świata: Styl nowoczesny [Glass] Nr 97477

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Nadruk na szkle akrylowym "Mapy świata: Styl nowoczesny [Glass]"

Nadruk na szkle akrylowym "Mapy świata: Styl nowoczesny [Glass]" złożony jest z 3 części i wykorzystuje takie motywy jak nowoczesny, kolorowy, tekstura, mapy, świat, kontynenty, artystyczny, beton, tryptyk oraz obrazy na szkle akrylowym. Grafika na szkle akrylowym "Mapy świata: Styl nowoczesny [Glass]" - a także inne obrazy na szkle z tej kategorii w atrakcyjny sposób udekorują każde pomieszczenie. Nadruk na szkle akrylowym "Mapy świata: Styl nowoczesny [Glass]" wykonany jest z polimetakrylanu metylu, znanego jako szkło akrylowe. Materiał ten jest lekki, nie odbarwia się pod wypływem promieniowania UV i przepuszcza światło, dzięki czemu wydruk "Mapy świata: Styl nowoczesny [Glass]" charakteryzuje się lekkim połyskiem oraz efektem 3d. Dekoracja "Mapy świata: Styl nowoczesny [Glass]" jest odporna na działanie wilgoci, dlatego bez pobaw można ją powiesić w nawet w pomieszczeniach takich jak kuchnia i łazienka.

Nadruk na szkle akrylowym "Mapy świata: Styl nowoczesny [Glass]" to niezwykle praktyczna i oryginalna dekoracja na ścianę. Ciekawy, kolorowy wzór "Mapy świata: Styl nowoczesny [Glass]" nadrukowany na szkle akrylowym zyskuje niesamowity efekt, który idealnie będzie wyglądał w stylowym wnętrzu. Zapraszamy do obejrzenia kolekcji Obrazów na szkle akrylowym w sklepie bimago, w której znajdziesz "Mapy świata: Styl nowoczesny [Glass]" a także inne, równie piękne wzory.

efekt 3D i głębia kolorów
wysoka odporność
druk full HD
wydruk UV safe
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Technika: Cyfrowy wydruk na szkle akrylowym
Materiał: Szkło akrylowe (acrylglass)
Wykończenie: Połysk, efekt 3D
Elementy dodatkowe: Zawieszka, aluminiowe wsporniki i odbojniki
Ekspozycja: Po zawieszeniu produkt odstaje od ściany o ok. 1,4 cm
Zastosowanie: Szczególnie polecamy ten produkt do pomieszczeń podatnych na zabrudzenia i charakteryzujących się dużą wilgotnością
GRATIS od bimago: Gwoździe niezbędne do montażu