inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy
-40% na fototapety Ostatni dzień promocji Koniec promocji za: : :

Obraz na szkle Miasto ekspresji [Glass] Nr 93722

Obraz na szkle Miasto ekspresji [Glass] Nr 93722

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Obraz na szkle akrylowym "Miasto ekspresji [Glass]"

Obraz na szkle akrylowym "Miasto ekspresji [Glass]" złożony jest z 5 części i wykorzystuje takie motywy dekoracyjne jak nowoczesny, kolorowy, drzewa, architektura, miasta, artystyczny, dom, koty oraz obrazy na szkle akrylowym. Obraz na akrylu "Miasto ekspresji [Glass]" - a także inne nadruki na szkle z tej kategorii w atrakcyjny sposób udekorują każde pomieszczenie. Obraz na szkle akrylowym "Miasto ekspresji [Glass]" wykonany jest z polimetakrylanu metylu, znanego jako szkło akrylowe. Materiał ten jest lekki, nie odbarwia się pod wypływem promieniowania UV i przepuszcza światło, dzięki czemu wydruk "Miasto ekspresji [Glass]" charakteryzuje się lekkim połyskiem oraz efektem 3d. Dekoracja "Miasto ekspresji [Glass]" jest odporna na działanie wilgoci, dlatego bez pobaw można ją powiesić w nawet w pomieszczeniach takich jak kuchnia i łazienka.

Obraz na szkle akrylowym "Miasto ekspresji [Glass]" to niezwykle praktyczna i oryginalna dekoracja ścienna. Wyjątkowy, pełen kolorów wzór "Miasto ekspresji [Glass]" nadrukowany na szkle akrylowym zyskuje niesamowity efekt, który idealnie będzie wyglądał w nowoczesnym wnętrzu. Zapraszamy do obejrzenia kolekcji Obrazów na szkle akrylowym w sklepie bimago, w której znajdziesz "Miasto ekspresji [Glass]" jak również inne, równie piękne wzory.

efekt 3D i głębia kolorów
wysoka odporność
druk full HD
wydruk UV safe

Informacje techniczne:

Technika: Cyfrowy wydruk na szkle akrylowym
Materiał: Szkło akrylowe (acrylglass)
Wykończenie: Połysk, efekt 3D
Elementy dodatkowe: Zawieszka, aluminiowe wsporniki i odbojniki
Ekspozycja: Po zawieszeniu produkt odstaje od ściany o ok. 1,4 cm
Zastosowanie: Szczególnie polecamy ten produkt do pomieszczeń podatnych na zabrudzenia i charakteryzujących się dużą wilgotnością