inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy
-50% na wybrane produkty Darmowa dostawa zobacz

Obraz na szkle Rubinowa wstęga [Glass] Nr 92306

Obraz na szkle Rubinowa wstęga [Glass] Nr 92306

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa

Druk na szkle akrylowym "Rubinowa wstęga [Glass]"

Druk na szkle akrylowym "Rubinowa wstęga [Glass]" składa się z 5 części i wykorzystuje takie motywy dekoracyjne jak tło, nowoczesny, mapy, świat, kontynenty, złoty, metal oraz obrazy na szkle akrylowym. Nadruk na szkle akrylowym "Rubinowa wstęga [Glass]" - a także inne obrazy na szkle z tej kategorii w nietuzinkowy sposób udekorują dowolne wnętrze. Druk na szkle akrylowym "Rubinowa wstęga [Glass]" wykonany jest z polimetakrylanu metylu, popularnie nazywanego szkłem akrylowym. Materiał ten jest lekki, nie odbarwia się pod wypływem promieniowania UV i przepuszcza światło, dzięki czemu wydruk "Rubinowa wstęga [Glass]" charakteryzuje się lekkim połyskiem oraz efektem 3d. Dekoracja "Rubinowa wstęga [Glass]" jest odporna na działanie wilgoci, dlatego bez pobaw można ją powiesić w kuchni lub łazience.

Druk na szkle akrylowym "Rubinowa wstęga [Glass]" to niezwykle praktyczna i oryginalna ozdoba na ścianę. Wyjątkowy, pełen kolorów wzór "Rubinowa wstęga [Glass]" nadrukowany na szkle akrylowym zyskuje niesamowity efekt, który idealnie będzie wyglądał w nowoczesnym wnętrzu. Zapraszamy do obejrzenia kolekcji Obrazów na szkle akrylowym w sklepie bimago, w której znajdziesz "Rubinowa wstęga [Glass]" a także inne, równie piękne wzory.

efekt 3D i głębia kolorów
wysoka odporność
druk full HD
wydruk UV safe
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Technika: Cyfrowy wydruk na szkle akrylowym
Materiał: Szkło akrylowe (acrylglass)
Wykończenie: Połysk, efekt 3D
Elementy dodatkowe: Zawieszka, aluminiowe wsporniki i odbojniki
Ekspozycja: Po zawieszeniu produkt odstaje od ściany o ok. 1,4 cm
Zastosowanie: Szczególnie polecamy ten produkt do pomieszczeń podatnych na zabrudzenia i charakteryzujących się dużą wilgotnością
GRATIS od bimago: Gwoździe niezbędne do montażu