inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy
-40% na fototapety Ostatni dzień promocji Koniec promocji za: : :

Obraz na szkle Stalowa mapa [Glass] Nr 92403

Obraz na szkle Stalowa mapa [Glass] Nr 92403

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Grafika na szkle akrylowym "Stalowa mapa [Glass]"

Grafika na szkle akrylowym "Stalowa mapa [Glass]" składa się z 5 części i wykorzystuje takie motywy jak abstrakcja, mapy, świat, kontynenty, brązowy, złoty oraz obrazy na szkle akrylowym. Grafika na szkle akrylowym "Stalowa mapa [Glass]" - a także inne wydruki na szkle z tej kategorii w niecodzienny sposób upiększą dowolne wnętrze. Grafika na szkle akrylowym "Stalowa mapa [Glass]" wykonany jest z polimetakrylanu metylu, popularnie nazywanego szkłem akrylowym. Materiał ten jest lekki, nie odbarwia się pod wypływem promieniowania UV i przepuszcza światło, dzięki czemu wydruk "Stalowa mapa [Glass]" zyskuje efekt 3d oraz połysk. Dekoracja "Stalowa mapa [Glass]" jest odporna na działanie wilgoci, dlatego bez pobaw można ją powiesić w kuchni lub łazience.

Grafika na szkle akrylowym "Stalowa mapa [Glass]" to niezwykle praktyczna i oryginalna dekoracja ścienna. Oryginalny, pełen kolorów wzór "Stalowa mapa [Glass]" nadrukowany na szkle akrylowym zyskuje niesamowity efekt, który idealnie będzie wyglądał w stylowym wnętrzu. Zapraszamy do obejrzenia kolekcji Obrazów na szkle akrylowym w bimago, w której znajdziesz "Stalowa mapa [Glass]" a także inne, równie piękne wzory.

efekt 3D i głębia kolorów
wysoka odporność
druk full HD
wydruk UV safe

Informacje techniczne:

Technika: Cyfrowy wydruk na szkle akrylowym
Materiał: Szkło akrylowe (acrylglass)
Wykończenie: Połysk, efekt 3D
Elementy dodatkowe: Zawieszka, aluminiowe wsporniki i odbojniki
Ekspozycja: Po zawieszeniu produkt odstaje od ściany o ok. 1,4 cm
Zastosowanie: Szczególnie polecamy ten produkt do pomieszczeń podatnych na zabrudzenia i charakteryzujących się dużą wilgotnością