inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy
-50% na wybrane produkty WEEKENDOWA WYPRZEDAŻ zobacz

Obraz na szkle Szare niebo [Glass] Nr 92376

Obraz na szkle Szare niebo [Glass] Nr 92376

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Druk na szkle akrylowym "Szare niebo [Glass]"

Druk na szkle akrylowym "Szare niebo [Glass]" składa się z 5 części i wykorzystuje takie motywy dekoracyjne jak miasta, brązowy, Nowy Jork, wieżowce, noc, rzeka, panorama, Manhattan oraz obrazy na szkle akrylowym. Obraz na akrylu "Szare niebo [Glass]" - a także inne wydruki na szkle z tej kategorii w atrakcyjny sposób upiększą każde pomieszczenie. Druk na szkle akrylowym "Szare niebo [Glass]" wykonany jest z polimetakrylanu metylu, popularnie nazywanego szkłem akrylowym. Materiał ten jest lekki, nie odbarwia się pod wypływem promieniowania UV i przepuszcza światło, dzięki czemu wydruk "Szare niebo [Glass]" charakteryzuje się lekkim połyskiem oraz efektem 3d. Dekoracja "Szare niebo [Glass]" jest odporna na działanie wilgoci, dlatego bez pobaw można ją powiesić w nawet w pomieszczeniach takich jak kuchnia i łazienka.

Druk na szkle akrylowym "Szare niebo [Glass]" to niezwykle praktyczna i oryginalna dekoracja ścienna. Oryginalny, kolorowy wzór "Szare niebo [Glass]" nadrukowany na szkle akrylowym zyskuje niesamowity efekt, który idealnie będzie wyglądał w nowoczesnym wnętrzu. Zapraszamy do obejrzenia kolekcji Obrazów na szkle akrylowym w sklepie bimago, w której znajdziesz "Szare niebo [Glass]" a także inne, równie piękne wzory.

efekt 3D i głębia kolorów
wysoka odporność
druk full HD
wydruk UV safe
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Technika: Cyfrowy wydruk na szkle akrylowym
Materiał: Szkło akrylowe (acrylglass)
Wykończenie: Połysk, efekt 3D
Elementy dodatkowe: Zawieszka, aluminiowe wsporniki i odbojniki
Ekspozycja: Po zawieszeniu produkt odstaje od ściany o ok. 1,4 cm
Zastosowanie: Szczególnie polecamy ten produkt do pomieszczeń podatnych na zabrudzenia i charakteryzujących się dużą wilgotnością