inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy
-40% na wybrane produkty Oferta ważna do 29.02.2024 zobacz

Obraz na szkle Zielona mgławica - oślepiające gwiazdy w przestrzeni kosmicznej Nr 146441

Obraz na szkle Zielona mgławica - oślepiające gwiazdy w przestrzeni kosmicznej Nr 146441

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Druk na szkle akrylowym "Zielona mgławica - oślepiające gwiazdy w przestrzeni kosmicznej"

Druk na szkle akrylowym "Zielona mgławica - oślepiające gwiazdy w przestrzeni kosmicznej" składa się z 1 części i wykorzystuje takie motywy jak krajobraz, niebo, gwiazdy oraz kosmos. Obraz na szkle "Zielona mgławica - oślepiające gwiazdy w przestrzeni kosmicznej" - a także inne obrazy na szkle z tej kategorii w atrakcyjny sposób udekorują każde pomieszczenie. Druk na szkle akrylowym "Zielona mgławica - oślepiające gwiazdy w przestrzeni kosmicznej" wykonany jest z polimetakrylanu metylu, znanego jako szkło akrylowe. Materiał ten jest lekki, nie odbarwia się pod wypływem promieniowania UV i przepuszcza światło, dzięki czemu obraz "Zielona mgławica - oślepiające gwiazdy w przestrzeni kosmicznej" charakteryzuje się lekkim połyskiem oraz efektem 3d. Dekoracja "Zielona mgławica - oślepiające gwiazdy w przestrzeni kosmicznej" jest odporna na działanie wilgoci, dlatego bez pobaw można ją powiesić w kuchni lub łazience.

Druk na szkle akrylowym "Zielona mgławica - oślepiające gwiazdy w przestrzeni kosmicznej" to niezwykle praktyczna i oryginalna ozdoba na ścianę. Ciekawy, pełen kolorów wzór "Zielona mgławica - oślepiające gwiazdy w przestrzeni kosmicznej" nadrukowany na szkle akrylowym zyskuje niesamowity efekt, który idealnie będzie wyglądał w stylowym wnętrzu. Zapraszamy do obejrzenia kolekcji Obrazów na szkle akrylowym w sklepie bimago, w której znajdziesz "Zielona mgławica - oślepiające gwiazdy w przestrzeni kosmicznej" jak również inne, równie piękne wzory.

efekt 3D i głębia kolorów
wysoka odporność
druk full HD
wydruk UV safe
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Technika: Cyfrowy wydruk na szkle akrylowym
Materiał: Szkło akrylowe (acrylglass)
Wykończenie: Połysk, efekt 3D
Elementy dodatkowe: Zawieszka, aluminiowe wsporniki i odbojniki
Ekspozycja: Po zawieszeniu produkt odstaje od ściany o ok. 1,4 cm
Zastosowanie: Szczególnie polecamy ten produkt do pomieszczeń podatnych na zabrudzenia i charakteryzujących się dużą wilgotnością