-25% na tapety i tapety samoprzylepne koniec promocji za:
dni dzień : :
-28% na obrazy i fototapety [ Promocja trwa do 27.01.2020 ] zobacz

Symbole i znaki - obrazy ręcznie malowane, wydruki na płótnie oraz reprodukcje

W kolekcji obrazów Symbole i znaki możesz znaleźć niezwykłe dekoracje na ścianę. Szeroka oferta fotografii na płótnie Symbole i znaki sprawia, że zarówno dla nowoczesnych wnętrz, jak i bardziej klasycznych aranżacji będzie można znaleźć swój ulubiony motyw. Symbole i znaki to atrakcyjny temat, który od dawna pojawia się w malarstwie. W sklepie bimago motyw Symbole i znaki został zaadaptowany jako dekoracja ścienna. W kolekcji obrazów Symbole i znaki można znaleźć różne dekoracje ścienne pod względem stylistyki, kolorów oraz rozmiarów. Symbole i znaki to motyw, który znakomicie wygląda w wielokolorowych lub spokojniejszych barwach. Obrazy Symbole i znaki jako tęczowe dekoracje ścienne rozświetlą mieszkanie, z kolei wydruki na płótnie w subtelnych barwach nadadzą wnętrzu elegancki wygląd. Dzięki tak dużemu zróżnicowaniu kolorów można dane zdjęcie dopasować do wystroju swojego mieszkania. Oprócz obrazów Symbole i znaki, polecamy całą kolekcję Afrykańskie, w której możesz znaleźć dekoracje ścienne ze swoim ulubionym motywem.

czytaj więcej zwiń opis

Obrazy Symbole i znaki do biura, salonu lub kuchni

W modnym, nowoczesnym salonie nie powinno zabraknąć interesujących dekoracji. W kolekcji obrazów Symbole i znaki możesz zobaczyć ozdoby, które z powodzeniem dopasujesz do wystroju swojego salonu. W reprezentacyjnym miejscu obrazy Symbole i znaki nadadzą wnętrzu szykownego charakteru. Kolorowa dekoracja ścienna sprawi, że w prosty sposób urozmaicisz wystrój salonu. Ogromną zaletą kolekcji obrazów Symbole i znaki jest uniwersalność motywu, dzięki któremu dekoracja ta będzie doskonale wyglądać w każdym typie wnętrza. Nie tylko w salonie, ale również w sypialni obrazy Symbole i znaki będą znakomicie się prezentować. Wydruki na płótnie w pastelowych barwach pozwolą Tobie stworzyć zaciszny kąt w swoim domu. Kolekcja obrazów Symbole i znaki sprawdzi się nie tylko w salonie lub sypialni, ale także pozostałych pomieszczeniach. Jadalnia, hol lub kuchnia to wnętrza, w których obrazy Symbole i znaki będą doskonale wyglądać. Z kolekcją Afrykańskie bimago udekorujesz cały dom, z tego powodu gorąco zapraszamy do przejrzenia naszej galerii.

Symbole i znaki jako tryptyki i obrazy wieloczęściowe

Tryptyki i obrazy wieloczęściowe stanowią nowy wymiar dekoracji ściennych. Obrazy wieloczęściowe Symbole i znaki to ciekawe wzory, które dzięki kilku modułom uwypuklają dekoracyjność danego wzoru. Obrazy Symbole i znaki złożone z kilku części charakteryzują się większymi możliwościami aranżacyjnymi niż dekoracje złożone z jednego segmentu. W galerii bimago został podany jeden przykład zawieszenia obrazu z kolekcji Symbole i znaki. Warto dać upust swojej wyobraźni i nieco poeksperymentować z kompozycją tej dekoracji ściennej. Afrykańskie jako tryptyki można umieścić na ścianie w jednej linii lub na różnej wysokości. Z kolei obrazy wieloczęściowe Symbole i znaki można powiesić pionowo lub poziomo. Wszystko zależy od naszych upodobań i rozmiarów wnętrza. Wybrane wzory w kolekcji Symbole i znaki złożone są z modułów, które mogą stanowić odrębne obrazy na ścianie. Poszczególne części obrazów można zawiesić wzdłuż schodów lub stworzyć z nich nieszablonową kompozycję w pomieszczeniu. Zobacz obrazy Symbole i znaki w galerii bimago, które jako dekoracje wieloczęściowe będą stanowiły niepowtarzalną dekorację ścienną.

Galeria bimago - Zobacz obrazy Symbole i znaki i ponad 2000 innych dekoracji ściennych

W galerii bimago można znaleźć ogromny wybór wydruków na płótnie. Kolekcja Symbole i znaki to jedynie jedna z kilkudziesięciu kategorii. Bogata różnorodność motywów gwarantuje, że każdy znajdzie swoją ulubioną tematykę dekoracji ściennych. Nowoczesne obrazy Symbole i znaki są dodatkami dekoracyjnymi, które dedykowane są do salonu. Z kolei w pozostałych pomieszczeniach może pojawić się zupełnie inna tematyka obrazów - np. Czarno-białe wzory, oryginalne Abstrakcje lub Kwiaty. Te wszystkie kategorie można znaleźć w sklepie bimago. Jednak to nie wszystko, jeśli podobają Ci się Afrykańskie to podobne inspiracje możesz znaleźć w pozostałych produktach w naszym sklepie. Ogromny wybór fototapet na wymiar oraz naklejek na ścianę gwarantuje, że dekorację wnętrza przy pomocy kolekcji obrazów Symbole i znaki będzie można uzupełnić innymi ozdobami. Sprawdź atrakcyjną ofertę bimago, wśród których znajdują się obrazy Symbole i znaki, kilkadziesiąt innych kategorii wydruków na płótnie, oryginalne fototapety oraz dekoracyjne naklejki na ścianę.

  • <%= message %>

Symbole i znaki - Obrazy ręcznie malowane i wydruki na płótnie

Liczba produktów w kategorii: 19

Obraz współczesny Rebus z Afryki ll

Obraz na płótnie "Rebus z Afryki ll"

Cena od: 230,96 zł 166,28 zł
Obraz na ścianę Zagadka

Obraz na płótnie "Zagadka"

Cena od: 331,08 zł 238,36 zł
Obraz dekoracyjny Cząstki Afryki

Obraz na płótnie "Cząstki Afryki"

Cena od: 230,96 zł 166,28 zł
Obraz dekoracyjny Maska szamana

Obraz na płótnie "Maska szamana"

Cena od: 145,36 zł 104,64 zł
Obraz nowoczesny Szarada ll

Obraz na płótnie "Szarada ll"

Cena od: 262,60 zł 189,04 zł
Obraz nowoczesny Afrykańskie inspiracje

Obraz na płótnie "Afrykańskie inspiracje"

Cena od: 366,12 zł 263,60 zł
Obraz współczesny Dobry czarownik

Obraz na płótnie "Dobry czarownik"

Cena od: 219,12 zł 157,76 zł
Obraz współczesny Rysunki

Obraz na płótnie "Rysunki"

Cena od: 230,96 zł 166,28 zł
Obraz dekoracyjny Łamigłówka

Obraz na płótnie "Łamigłówka"

Cena od: 84,60 zł 60,88 zł
Obraz na ścianę Maska

Obraz na płótnie "Maska"

Cena od: 299,12 zł 215,36 zł
Obraz dekoracyjny Dekoracje Afryki

Obraz na płótnie "Dekoracje Afryki"

Cena od: 230,96 zł 166,28 zł
Obraz nowoczesny Afrykańskie elementy

Obraz na płótnie "Afrykańskie elementy"

Cena od: 331,08 zł 238,36 zł
Obraz dekoracyjny Cząstki Afryki

Obraz na płótnie "Cząstki Afryki"

Cena od: 230,96 zł 166,28 zł
Obraz nowoczesny Figury w brązach

Obraz na płótnie "Figury w brązach"

Cena od: 146,56 zł 105,52 zł
Obraz współczesny Wzór Afryki

Obraz na płótnie "Wzór Afryki"

Cena od: 169,12 zł 121,76 zł
Obraz dekoracyjny Faktura czasu

Obraz na płótnie "Faktura czasu"

Cena od: 230,96 zł 166,28 zł
Obraz współczesny Przekładaniec ll

Obraz na płótnie "Przekładaniec ll"

Cena od: 230,96 zł 166,28 zł