inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-35% na obrazy Oferta ważna do 20.05.2024 Koniec promocji za: : :

Obrazy symbole i znaki

Fiiltry

Fiiltry

Typ

Kolor

Liczba części

Orientacja

Styl

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Symbole i znaki potrafią przekazać więcej niż tysiąc słów. Często zawierają w sobie ogrom znaczeń i potrafią doskonale definiować zachowanie, sposób myślenia czy charakter. Ręcznie malowane czy drukowane obrazy z symbolami i znakami to dekoracje, które z pewnością przypadną do gustu miłośnikom afrykańskiej kultury. Wielobarwne, ciekawe i orientalne motywy stanowić będą wyjątkową dekorację każdego wnętrza!

Obrazy afrykańskie motywy

Afryka - energiczny, ciepły ląd, będący obiektem inspiracji i źródłem marzeń wielu osób. Obrazy w afrykańskie motywy to świetne rozwiązanie, które ożywi wnętrze Twojego domu. Wprowadź dzikość i dynamikę odległej krainy do swojej sypialni. Możesz umieścić obraz z afrykańskim motywem w dowolnym miejscu. Zawieś dekorację nad wygodnym łóżkiem, aby dobrze je wyeksponować. Oprzyj ozdobę na komodzie o ścianę i ciesz się tym miłym akcentem. Obrazy w afrykańskich motywach najlepiej pasują do mebli w stylu etnicznym oraz kolonialnym, takich jak duża, drewniana komoda lub ciemna szafa. Takie ozdoby zrobią nie lada wrażenie na gościach przyjmowanych w Twoim biurze czy gabinecie. Barwne obrazy z afrykańskimi motywami, takimi jak:

  • symbole i znaki, wprowadzą do wnętrza nieco więcej ciepła i energii.
  • motywy zwierzęce świetnie wkomponują się w etniczny styl
  • kolorowe mozaiki z kilku części idealnie wypełnią przestrzeń nad kanapą

Dekoracje są zróżnicowane pod względem wzorów, kolorów oraz rozmiarów, dzięki czemu zawsze znajdziesz coś, co będzie odpowiadać Twoim gustom.


 

Obraz etniczny do salonu

Symbole i znaki mają wiele znaczeń, dzięki czemu można wykorzystać ja na różne sposoby. Obrazy etniczne z afrykańskim motywem to subtelna, ale ciekawa ozdoba, która może stać się myślą przewodnią dowolnego pomieszczenia. Takie dekoracje najlepiej sprawdzą się w sercu domu, czyli salonie. Wzory na płótnie skłaniają do refleksji i kuszą tajemniczością, dzięki czemu pomieszczenie stanie się miłym miejscem do spotkań przy kawie czy urządzania imienin. Obrazy z afrykańskimi motywami, takimi jak symbole czy znaki to także rozwiązanie idealne do pokoju miłośnika afrykańskiej kultury. Dekoracje o mocnych barwach, przedstawiające zwierzęta, ludzi, roślinność, a nawet elementy związane z kulturą afrykańską sprawią, że pomieszczenie stanie się inspirującym miejscem. Użyj obrazów złożonych z wielu części, aby wypełnić pustą przestrzeń i stworzyć wyjątkową kompozycję.