inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-35% na wszystkie obrazy Oferta ważna do 15.04.2024

Obrazy Tadż Mahal

Fiiltry

Fiiltry

Kolor

Liczba części

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Taj Mahal od zawsze uważany był za najwspanialszy przykład architektury muzułmańskiej w Indiach, a co za tym idzie, będąc jednym z najbardziej rozsławionych miejsc w tym kraju odwiedzany jest przez osoby ze wszystkich stron świata! Niezwykłość Taj Mahal tkwi zarówno w historii jej powstania, jak i w zamyśle architektów, którzy pracowali przy jej powstaniu. To dlatego Taj Mahal stanowi wspaniały motyw dekoracji ściennych w postaci obrazów na płótnie od bimago! Stwórzcie orientalny zakątek w domowej przestrzeni z obrazem Taj Mahal na płótnie.

Obrazy Tadż Mahal

Tadż Mahal obrazy, na przykład w formie tryptyku lub wieloczęściowego dzieła, są wybierane przez miłośników wschodniej estetyki. To indyjskie mauzoleum wzniesione przez jednego z mongolskich władców na cześć ukochanej żony zwane jest też świątynią miłości. Położone w indyjskim mieście Agra jest jednym z najważniejszych punktów na mapie turystycznej Indii. Obraz Tadż Mahal może być więc upamiętnieniem wakacji w Indiach. Ciekawym i nietypowym pomysłem będzie umieszczenie go w galerii wraz z innymi obrazami ukazującymi miejsca odwiedzone podczas dalekich i bliskich podróży. Na tego typu dekorację warto przeznaczyć dużą ścianę, na przykład w przedpokoju lub w sypialni za łóżkiem - tak, aby obrazy były dostatecznie wyeksponowane. Majestatyczna forma Tadż Mahal wymaga właściwej oprawy. Można ją rozumieć nie tylko jako ramę, ale także towarzystwo pasujących dodatków. Sprawdzi się na przykład dywan z indyjskim motywem, toaletka lub komoda z egzotycznego drewna, a także zasłony z wzorem mandali.


Obraz na płótnie Tadż Mahal

Tadż Mahal obrazy będą naturalnym wyborem do wnętrz urządzonych w stylu boho. Kolory ziemi i intensywne barwy, motywy etniczne, dekoracje z kamienia, drewna, wikliny, żywe kwiaty. To wszystko sprawia, że styl ten jest tak charakterystyczny i zdobywa wielu zwolenników. Obraz na płótnie przedstawiający indyjską budowlę będzie więc dobrym wyborem na prezent dla miłośnika takiego klimatu we wnętrzach. Kupując obraz Tadż Mahal z oferty bimago, można wybierać spośród wielu rozmiarów i dwóch rodzajów techniki wykonania. Wydruk na płótnie to wysokiej jakości realizacja na włoskim płótnie bawełnianym, dekoracja gotowa do powieszenia, z matową powierzchnią. W przypadku wydruku premium płótno pokryte jest ręcznie bezbarwną farbą. Daje to błyszczące, artystyczne wykończenie, które daje wrażenie, że obraz pochodzi wprost z malarskiej pracowni.