-25% na obrazy na płótnie [ Promocja trwa do 17.08.2020 ] Zobacz
-28% na obrazy i fototapety koniec promocji za:
dni dzień : :
  • <%= message %>

Inne zwierzęta - Obrazy ręcznie malowane i wydruki na płótnie

Liczba produktów w kategorii: 47

Obraz na ścianę Trzy mądre małpy

Obraz na płótnie "Trzy mądre małpy"

Cena od: 84,52 zł 63,36 zł
Obraz dekoracyjny Małpa muzykalna

Obraz na płótnie "Małpa muzykalna"

Cena od: 84,52 zł 63,36 zł
Obraz nowoczesny Żaba

Obraz na płótnie "Żaba"

Cena od: 224,04 zł 168,00 zł
Obraz dekoracyjny Antarktyda (kolekcja)

Obraz na płótnie "Antarktyda (kolekcja)"

Cena od: 148,32 zł 111,24 zł
Obraz nowoczesny Miś polarny

Obraz na płótnie "Miś polarny"

Cena od: 84,52 zł 63,36 zł
Obraz współczesny Mr. Monkey

Obraz na płótnie "Mr. Monkey"

Cena od: 84,52 zł 63,36 zł
Obraz dekoracyjny Odpoczynek drapieżnika

Obraz na płótnie "Odpoczynek drapieżnika"

Cena od: 224,04 zł 168,00 zł
Obraz na ścianę Drapieżne piękno

Obraz na płótnie "Drapieżne piękno"

Cena od: 224,04 zł 168,00 zł
Obraz na ścianę Kolorowy karibu

Obraz na płótnie "Kolorowy karibu"

Cena od: 84,52 zł 63,36 zł
Obraz nowoczesny Drapieżne spojrzenie

Obraz na płótnie "Drapieżne spojrzenie"

Cena od: 84,52 zł 63,36 zł
Obraz na ścianę Hipnoza kolorów

Obraz na płótnie "Hipnoza kolorów "

Cena od: 224,04 zł 168,00 zł
Obraz dekoracyjny Małpia dyskoteka

Obraz na płótnie "Małpia dyskoteka"

Cena od: 84,52 zł 63,36 zł
Obraz dekoracyjny Kolorowy aligator

Obraz na płótnie "Kolorowy aligator"

Cena od: 141,44 zł 106,08 zł
Obraz na ścianę Muzyczny duet

Obraz na płótnie "Muzyczny duet"

Cena od: 141,44 zł 106,08 zł
Obraz nowoczesny Szalone małpy - tryptyk

Obraz na płótnie "Szalone małpy - tryptyk"

Cena od: 170,32 zł 127,72 zł
Obraz współczesny Welcome to the Jungle

Obraz na płótnie "Welcome to the Jungle"

Cena od: 84,52 zł 63,36 zł
Obraz współczesny Małpia muzyka

Obraz na płótnie "Małpia muzyka"

Cena od: 84,52 zł 63,36 zł
Obraz dekoracyjny Tajemnice oceanu

Obraz na płótnie "Tajemnice oceanu"

Cena od: 84,52 zł 63,36 zł
Obraz współczesny Słodka mała panda

Obraz na płótnie "Słodka mała panda"

Cena od: 224,04 zł 168,00 zł
Obraz na ścianę Niedźwiedź w lesie

Obraz na płótnie "Niedźwiedź w lesie"

Cena od: 170,32 zł 127,72 zł
Obraz nowoczesny Pan Małpa

Obraz na płótnie "Pan Małpa"

Cena od: 84,52 zł 63,36 zł
Obraz współczesny Złote jaszczurki

Obraz na płótnie "Złote jaszczurki"

Cena od: 216,20 zł 162,12 zł

Inne zwierzęta - obrazy ręcznie malowane, wydruki na płótnie oraz reprodukcje

W kolekcji obrazów na ścianę Inne zwierzęta znajdziesz nieszablonowe dekoracje ścienne. Szeroki wybór obrazów na płótnie Inne zwierzęta sprawia, że zarówno dla nowoczesnych wnętrz, jak i bardziej klasycznych aranżacji będzie można znaleźć swój ulubiony motyw. Inne zwierzęta to ciekawy temat, który od wieków pojawia się w sztuce. W sklepie bimago motyw Inne zwierzęta zyskał nowy wymiar w postaci dekoracji ściennych do mieszkań. W kolekcji obrazów nowoczesnych Inne zwierzęta można znaleźć zróżnicowane dekoracje ścienne pod względem stylistyki, kolorów oraz rozmiarów. Inne zwierzęta to motyw, który znakomicie wygląda w barwnych lub bardziej stonowanych barwach. Obrazy Inne zwierzęta jako tęczowe dekoracje ścienne rozświetlą mieszkanie, z kolei wydruki na płótnie w dyskretnych barwach nadadzą wnętrzu stylowy wygląd. Dzięki tak szerokiej gamie produktów można dane zdjęcie dopasować do wystroju swojego mieszkania. Oprócz obrazów Inne zwierzęta, polecamy całą kolekcję Zwierzęta, w której możesz znaleźć dekoracje ścienne ze swoim ulubionym motywem.

czytaj więcej zwiń opis

Obrazy Inne zwierzęta do biura, salonu lub kuchni

W stylowym, nowoczesnym salonie nie powinno zabraknąć ciekawych dekoracji. W kolekcji obrazów Inne zwierzęta możesz znaleźć produkty, które z powodzeniem dopasujesz do wystroju swojego salonu. W reprezentacyjnym miejscu obrazy Inne zwierzęta nadadzą wnętrzu eleganckiego charakteru. Kolorowa dekoracja ścienna sprawi, że w łatwy sposób urozmaicisz wystrój salonu. Niewątpliwą zaletą kolekcji obrazów Inne zwierzęta jest uniwersalność motywu, dzięki któremu dekoracja ta będzie doskonale wyglądać w każdym typie pomieszczenia. Nie tylko w salonie, ale również w sypialni obrazy Inne zwierzęta będą znakomicie się prezentować. Fotografie na płótnie w pastelowych kolorach pozwolą Tobie stworzyć zaciszny kąt w swoim domu. Kolekcja obrazów Inne zwierzęta sprawdzi się nie tylko w salonie lub sypialni, ale też innych pomieszczeniach. Hol, jadalnia lub kuchnia to wnętrza, w których obrazy Inne zwierzęta będą doskonale wyglądać. Z kolekcją Zwierzęta bimago udekorujesz całe mieszkanie, z tego powodu serdecznie zapraszamy do przejrzenia naszej oferty.

Inne zwierzęta jako tryptyki i obrazy wieloczęściowe

Tryptyki i obrazy wieloczęściowe stanowią zupełnie nowy wymiar dekoracji ściennych. Obrazy wieloczęściowe Inne zwierzęta to ciekawe wzory, które dzięki kilku segmentom będą oryginalnym elementem aranżacyjnym w mieszkaniu. Obrazy Inne zwierzęta złożone z wielu części charakteryzują się większymi możliwościami aranżacyjnymi niż dekoracje jednoczęściowe. W sklepie bimago został podany został przykład umieszczenia obrazu na ścianie z kolekcji Inne zwierzęta. Namawiamy by dać upust swojej wyobraźni i nieco poeksperymentować z kompozycją dekoracji na ścianie. Zwierzęta jako tryptyki można umieścić na ścianie w jednej linii lub na różnej wysokości. Z kolei obrazy wieloczęściowe Inne zwierzęta można powiesić w pionie lub poziomie. Wszystko zależy od naszych upodobań i rozmiarów wnętrza. Wybrane wzory w kolekcji Inne zwierzęta złożone są z modułów, które mogą stanowić odrębne obrazy na ścianie. Poszczególne części obrazów można zawiesić wzdłuż schodów lub stworzyć z nich nieszablonową kompozycję otaczającą meble. Zobacz obrazy Inne zwierzęta w sklepie bimago, które jako dekoracje wieloczęściowe będą stanowiły oryginalną dekorację ścienną.

Galeria bimago - Zobacz obrazy Inne zwierzęta i ponad 2000 innych dekoracji ściennych

W sklepie bimago można znaleźć ogromny wybór obrazów na płótnie. Kolekcja Inne zwierzęta to tylko jedna z wielu kategorii. Ogromny wybór inspiracji gwarantuje, że każdy znajdzie swoją ulubioną tematykę dekoracji ściennych. Obrazy Inne zwierzęta są ozdobami, które z powodzeniem mogą znaleźć się w pokoju dziennym. Z kolei w innych pomieszczeniach można powiesić obrazy o zupełnie innej tematyce - np. Miasto nocą, Abstrakcje lub Zwierzęta. Te wszystkie kategorie można znaleźć w sklepie bimago. Jednak to nie wszystko, jeśli spodobały Ci się Zwierzęta to podobne inspiracje możesz znaleźć w innych produktach w naszym sklepie. Duży wybór fototapet na wymiar oraz naklejek na ścianę pozwoli aranżację wnętrza kolekcją obrazów Inne zwierzęta uzupełnić innymi produktami. Sprawdź atrakcyjną ofertę bimago, wśród których znajdują się obrazy Inne zwierzęta, kilkadziesiąt innych kategorii wydruków na płótnie, oryginalne fototapety oraz dekoracyjne naklejki na ścianę.