Sklep Bimago: Znajdziesz tutaj nowoczesne obrazy, fototapety, tapety i naklejki na ścianę
-25% na obrazy i fototapety Promocja ważna do 22.09.2020 Zobacz

Plakat na ścianę Zając

Produkt dostępny

Wybierz typ plakatu


Rozmiar (cm):
Nr 126225 Autor: Pablo
Czas dostawy i Koszty wysyłki
Cena: Cena zawiera VAT
więcej Tagi: #natura, #zwierzęta, #króliki, zwiń

Czas dostawy

Plakaty
4 dni robocze

Koszty wysyłki

Nasze artykuły wysyłamy do różnych krajów europejskich za pośrednictwem najbardziej renomowanych firm kurierskich. Na terenie Polski za dostawę naszych paczek jest odpowiedzialny kurier UPS.

Plakaty na ścianę

Oprawiaj i komponuj je tak, jak sobie wymarzysz


Odkryj idealny sposób na efektowną dekorację ścienną w przystępnej cenie!

Plakaty dostępne są w przeróżnych rozmiarach, stylach i kolorach, łatwo je oprawić, a dzięki temu, że są lekkie, szybko i bez komplikacji zawiesisz je na ścianie nawet na zwykłym plastrze montażowym. Plakaty można personalizować, a także wykorzystać je jako element galerii przygotowanej z innych dekoracji. A co najważniejsze: wyglądają równie dobrze zawieszone, jak i po prostu oparte o ścianę – idealne rozwiązanie dla zabieganych!

Plakaty świetnie prezentują się w zestawach - zadbaj o to, by Twój plakat był szczęśliwy, zapewniając mu doborowe towarzystwo kolorowych przyjaciół! Dzięki szerokiemu wyborowi dostępnych rozmiarów wszystkie zmieszczą się na Twojej ścianie.

wydruk HD na papierze 170 g/m²
różne formaty i oprawy
do każdej ramy dołączamy zamocowaną zawieszkę
dostępne także jako gotowe zestawy

Dostępne rodzaje opraw

Biały, długouchy zając na delikatnie zaróżowionym tle. Nasz plakat zając przedstawia ucieleśnienie kruchości i niewinności. W przeszłości, zając uważany był również za symbol odnowy oraz powrotu życia i witalności, dlatego jego wizerunek jest ze wszech miar pozytywny. Umieść tę ślicznotkę na ścianie swojej sypialni lub gabinetu, aby delikatnie odświeżyć swój wnętrze. Ten piękny plakat będzie doskonale pasował do wnętrz w stylu tradycyjnym, nawiązującym do wzornictwa tradycyjnego, glamour, oraz projektów, które łączą styl nowoczesny z dawnym.