inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

Tapeta Pogoń za szczęściem Nr 89416

Tapeta Pogoń za szczęściem Nr 89416

Cena za m²: <%= unit_price %>

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Tapeta ścienna "Pogoń za szczęściem"

W galerii bimago znajdziesz ogromną wzorów tapet. My prezentujemy jedną z nich, tapetę Pogoń za szczęściem, którą można znaleźć w kolekcji Geometryczne. Jej oryginalny deseń pozwoli Ci upiększyć wnętrze Twojego mieszkania. Modny wzór tapety na ścianę Pogoń za szczęściem w eleganckich barwach sprawia, że jest to niesamowita dekoracja ścienna.

Tapety na ścianę w galerii bimago są sprzedawane w rolkach o wymiarach 0,5 na 10 metrów. Dekoracyjny styl tapety Pogoń za szczęściem pozwoli wyróżnić jedną ze ścian w pomieszczeniu. Dzięki temu zaakcentujemy wybraną przestrzeń i przy tym unikniemy monotonii. Zestawienie tapety na ścianę Pogoń za szczęściem z bardziej stonowanymi kolorami sprawi, że uzyskamy efekt głębi w pomieszczeniu. Warto więc odpowiednio zaplanować umieszczenie tapety na ścianę Pogoń za szczęściem, dzięki której możemy całkowicie odmienić aranżację naszego wnętrza. W kolekcji tapet na ścianę Geometryczne można znaleźć produkty w innych barwach i wzorach, które łączy wspólny motyw przewodni. Stylistyka tej kolekcji nawiązuje do najnowszych trendów w wystroju wnętrz. Dzięki temu z tapetą Pogoń za szczęściem uzyskasz oczekiwany efekt w swoim wnętrzu.

druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Certyfikat: CE