inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

Czwarta rolka tapety gratis Oferta ważna do 23.05.2024

Tapeta Niepewna przyszłość Nr 89237

Tapeta Niepewna przyszłość Nr 89237

Cena za m²: <%= unit_price %>

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Nowoczesna tapeta "Niepewna przyszłość"

W galerii bimago znajdziesz ogromną wzorów nowoczesnych tapet. My prezentujemy jedną z nich, tapetę "Niepewna przyszłość", którą można znaleźć w kolekcji Ornament. Jej oryginalny deseń pozwoli Ci unowocześnić wnętrze Twojego pokoju. Modny wzór tapety "Niepewna przyszłość" w eleganckich barwach sprawia, że jest to niesamowita dekoracja ścienna. Wzór dostępny jako tapeta wodoodporna "Niepewna przyszłość" z powodzeniem udekoruje przestrzeń między szafkami kuchennymi, ścianę przy kabinie prysznicowej czy przedpokój.

Tapety w sklepie bimago są sprzedawane w rolkach o wymiarach 0,5 na 10 metrów. Ozdobny motyw tapety "Niepewna przyszłość" pozwoli wyróżnić jedną ze ścian w pomieszczeniu. Dzięki temu zaakcentujemy wybraną przestrzeń i przy tym unikniemy monotonii. Zestawienie tapety ściennej "Niepewna przyszłość" z bardziej stonowanymi kolorami sprawi, że optycznie powiększymy przestrzeń. Warto więc odpowiednio zaplanować umieszczenie tapety ściennej "Niepewna przyszłość", dzięki której możemy całkowicie odmienić aranżację naszego wnętrza. W kolekcji tapet Ornament można znaleźć produkty w rozmaitych odcieniach i wzorach, które łączy wspólny temat. Stylistyka tej kolekcji nawiązuje do najnowszych trendów w wystroju wnętrz. Dzięki temu z tapetą "Niepewna przyszłość" uzyskasz oczekiwany efekt w swoim pokoju.

druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Certyfikat: CE