inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

Zestaw plakatów do przedpokoju

Fiiltry

Fiiltry

Liczba części

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Chociaż jest zapowiedzią wystroju całego mieszkania, często nie przywiązujemy właściwej wagi do jego aranżacji. Oczywiście mowa tu o przedpokoju, który stylistycznie ciągle pozostaje w cieniu innych wnętrz. Mamy na to niezawodne rozwiązanie! Zestaw plakatów do przedpokoju od bimago sprosta każdemu wyzwaniu dekoratorskiemu i wystylizuje najbardziej monotonną przestrzeń. Postaw na ekskluzywne wzornictwo naszych dekoracji i podaruj sobie oraz swoim bliskim przyjemne powitanie. Zestawy plakatów do przedpokoju to gwarancja efektu WOW!

Zestawy plakatów ściennych do przedpokoju

Przedpokój jest pierwszym pomieszczeniem, do którego wchodzą domownicy i odwiedzający ich goście. I choć jest prawdziwą wizytówką każdego domu czy mieszkania, zwykle nie poświęca się jego aranżacji zbyt wiele uwagi. Ma być wygodny i użyteczny - estetyka i klimat często schodzi na dalszy plan. A przecież wystarczy tak niewiele, aby z przedpokoju uczynić wnętrze z charakterem. Wystarczy by zamiast smutnych, pustych ścian, znalazły się w nim atrakcyjne dekoracje. Taką będzie z pewnością zestaw plakatów do przedpokoju, z których można ułożyć prawdziwą ścienną galerię. Jeśli przedpokój jest niewielki, lepiej od jednego dużego plakatu będzie wyglądać kilka w mniejszym rozmiarze. Ważne, aby były one do siebie dobrze dobrane - pomogą w tym gotowe kompozycje plakatów ze sklepu internetowego bimago. W naszej ofercie nie zabrakło różnych połączeń, zarówno kolorystycznych, jak i tematycznych. Abstrakcje, zwierzęta czy filmowe motywy na plakatach staną się wspaniałą ozdobą pomieszczenia.


 

Zestawy plakatów w ramach do przedpokoju

Dobrym wyborem do przedpokoju będą zestawy plakatów do przedpokoju, na których przedstawiono motywy abstrakcyjne lub grafiki wykorzystujące różne hasła. Ponieważ przez przedpokój przewija się dużo osób, ważne aby zestaw plakatów do przedpokoju był uniwersalny i trafiał w różne gusta. Stąd zamiast na intensywne kolory, warto postawić na łagodne pastelowe barwy, a kontrowersyjne motywy lepiej zastąpić spokojnymi motywami zwierzęcymi,roślinnymi lub opartymi na figurach geometrycznych. Jeśli w przedpokoju jest ciemno, warto w aranżację z wykorzystaniem plakatów wpleść odpowiednie punktowe oświetlenie. Szczególnie efektownie będą wyglądać oświetlone plakaty w eleganckich ramach. Dobrym tłem takiej galerii plakatów będzie jasna, gładka ściana, na której plakaty będą jedyną dekoracją.

Zestawy plakatów ściennych na korytarz

Przedpokój to przestrzeń, której absolutnie nie należy pomijać w aranżacji domu. To właśnie od jej wystroju może zależeć pierwsze wrażenie, jakie zrobisz na odwiedzających Cię gościach. Przedpokój powinien być zatem nie tylko funkcjonalny, ale także estetyczny. Pomysłem na jego niebanalną aranżację mogą być zestawy plakatów ściennych na korytarz, dostępne w jednej z naszych kolekcji. Znajdziesz wśród nich zestawy złożone z 3, zestaw 5 plakatów, a nawet gotowa kompozycja z większej liczby plakatów, dzięki którym możesz zyskać własną galerię ścienną. Wybór motywu i kolorystyki należy do Ciebie! Proponujemy między innymi zestawy plakatów do przedpokoju inspirowane naturą. Mogą być to zarówno stonowane kolorystycznie krajobrazy morskie, jak i motywy z elementami różu i zieleni, inspirowane dżunglą, takie jak – liście oraz flamingi. Elegancką dekorację zyskasz dzięki plakatom z motywem abstrakcyjnym w wersji czarno-białej, które doskonale sprawdzą się w pomieszczeniach w stylu nowoczesnym i skandynawskim.
Ciekawym pomysłem są także zestaw plakatów do przedpokoju, zawierające dekoracje z napisami. Pozwolą one stworzyć aranżację, która z pewnością przykuje uwagę domowników oraz gości i będzie „zapraszać” do dobrej zabawy.

Zestaw plakatów do przedpokoju w ramach

Bez względu na to, jakie motywy plakatów wybierzesz, dzięki galerii ściennej nawet najbardziej nudna przestrzeń nabierze wyrazu. Zestawy plakatów ściennych na korytarz, w niebanalnych ramach z pewnością przykują uwagę. Plakaty są dekoracjami praktycznymi,więc jeśli Ci się znudzą, bez problemu możesz zdjąć je ze ściany i umieścić w innym miejscu.
Wybierając zestaw plakatów do przedpokoju w ramach, kieruj się nie tylko swoimi preferencjami. Zadbaj także o to, aby galeria ścienna tworzyła spójną całość z danym pomieszczeniem. Pamiętaj również, że w przypadku słabo oświetlonego przedpokoju plakaty mogą być sposobem na optyczne powiększenie przestrzeni. Poznaj naszą kolekcję i ciesz się nowymi możliwościami w aranżacji wnętrza!