-35% na obrazy

Oferta ważna do 18.06.2024
0
godz
0
min
0
sek

Pejzaże

Najlepiej odpoczywa Ci się w otoczeniu natury? Pejzaże pomogą Ci stworzyć w swoim wnętrzu azyl. Obrazy z krajobrazami przemienią każde pomieszczenie w spokojne i urocze miejsce. Dzięki nim uda Ci się stworzyć prawdziwą oazę spokoju, która zapewni Ci komfortowy odpoczynek po ciężkim dniu pracy. W bimago odkryjesz pejzaże z najpiękniejszych i najbardziej znanych zakątków na świecie. Morze, góry, dżungla, wodospady a może pustynia? Zapoznaj się z ofertą pejzaży i krajobrazów i podkreśl swoje wnętrze obrazem z ulubionym pejzażem.


Pejzaże obrazy

Chcesz zatrzymać na dłużej niezapomniane widoki łagodnych pagórków, romantycznych morskich zatok czy zamglonych lasów? Postaw na pejzaże obrazy, które perfekcyjnie oddają piękno natury. W naszej kolekcji znajdziesz wykonane z dbałością o każdy detal piękne krajobrazy jako obrazy jednoczęściowe i kilkuczęściowe, ukazujące najpiękniejsze zakątki świata. Proponujemy zarówno pejzaże obrazy bardziej realistyczne, jak i nieco abstrakcyjne. Możesz wybierać pomiędzy wzorami w intensywnych barwach, które ożywią przestrzeń oraz kompozycjami utrzymanymi w bardziej stonowanej kolorystyce. Wszystkie pejzaż obrazy łączą w sobie oryginalny design i wyraziste kolory oraz wytrzymałość. Możesz być także pewien wysokiej jakości i wytrzymałości naszych pejzaży.

Pejzaż na płótnie

Pejzaże to motyw, który znany był już w starożytności. Pejzaż obrazy początkowo wykorzystywane były jako tło i dekoracja, ale z czasem stały się pełnoprawnym gatunkiem malarskim. Obecnie obrazy o takiej tematyce są bardzo chętnie wykorzystywane w dekoracji wnętrz. Ze względu na ich uniwersalny charakter, mogą zdobić praktycznie każde pomieszczenie: salon, sypialnię czy biuro, restauracje oraz sale w szkole. Krajobrazy pomogą nam odpocząć w otoczeniu natury uwiecznionej na dekoracjach ściennych. Obrazy pejzaże na płótnie są dobrym sposobem na stworzenie spokojnej, przytulnej przestrzeni do życia i pracy: można z powodzeniem zastosować je w salonie i w innych reprezentacyjnych wnętrzach.

Krajobrazy - piękne widoki w Twoim wnętrzu

W tym przypadku polecamy zwłaszcza pejzaże obrazy ręcznie malowane, które sprawią, że pomieszczenie stanie się bardziej eleganckie. Pejzaże obrazy do salon to dekoracje, na które warto postawić w swoich pomieszczeniach. Kompozycje złożone z kilku części z pejzażami zapewnią jeszcze bardziej spektakularny efekt. Niebo, słońce czy morze to tylko kilka wielu z motywów w naszej ofercie. Pejzaże na płótnie doskonale sprawdzą się także jako uzupełnienie aranżacji korytarza, sypialni, kuchni, a także biura czy kawiarni. Odpowiednio dobrany pejzaż na płótnie wpisze się w klimat pomieszczeń urządzonych w stylu nowoczesnym, industrialnym, prowansalskim, a także vintage czy glamour. Sprawdź naszą kolekcję pejzaży i ciesz się ulubionymi widokami na wyciągnięcie ręki!

Pejzaże - obrazy malowane i drukowane na płótnie

Bogata kolekcja ponad 2000 różnych pejzaży sprawi, że z pewnością wybierzesz swój ulubiony krajobraz. W kolekcji obrazy Pejzaże znajdziesz romantyczne zachody słońca, morskie krajobrazy, malownicze doliny, łąki, pola, lasy oraz monumentalne góry. Misternie odwzorowana natura przeniesiona na wysokiej jakości obraz na płótnie, stanie się piękną ozdobą do jadalni, salonu czy sypialni. Bogata paleta barw w nasyconych słońcem krajobrazach Toskanii lub romantycznych obrazach nocy, to kolejne z przykładów w kolekcji pejzaży bimago. Techniki wykonania obrazów, które mamy w ofercie (wydruk na płótnie, ręcznie malowane obrazy akrylowe czy wydruk premium) sprawią, że przez bardzo długi czas będziesz cieszyć się niezmienioną jakością dekoracji ściennej i gustowną ozdobą na Twojej ścianie. Jeżeli zależy Ci na klasycznej ozdobie ściennej w postaci obrazu pejzażu, wybierz technikę ręcznie malowaną. W naszej ofercie mamy też dostępny każdy obraz jako wydruk na płótnie premium, który wiernie odwzorowuje uroki tradycyjnego malarstwa pejzażowego, zachowując charakterystyczny efekt śladu pędzla czy też płynnych przejść kolorystycznych.

Pejzaże na obrazach wielkich mistrzów

Pejzaż w malarstwie ma długą historię. Piękno natury było chętnie portretowane przez malarzy. Wśród arcydzieł malarstwa można znaleźć pejzaże przedstawiające krajobraz morski, idylliczne scenerie wzgórz i lasów oraz płótna nieujarzmionej i dzikiej przyrody. Obrazy pejzaży początkowo były traktowane jako tło i dekoracja, szybko jednak wzrosło zainteresowanie tymi kompozycjami i pejzaż stał się pełnoprawnym gatunkiem malarskimi. Artyści szczególnie umiłowali sobie krajobraz marynistyczny, który często oddawali na swoich obrazach. Wśród artystów zajmujących się malarstwem marynistycznym znajdują się takie znane nazwiska jak Claude Monet, Vincent van Gogh czy Wiliam Turner. W epoce romantyzmu widziano naturę jako potężną i nieujarzmioną siłę. Z tego też powodu, pejzaże na tych obrazach przedstawiają góry pełne majestatu i piękna, jednak zarazem kryjące w sobie niebezpieczeństwo. W historii malarstwa nie tylko przyroda miała swoje miejsce na pejzażach. Weduta czyli obraz przedstawiający panoramę miasta był szczególnie popularny na przełomie XVII i XVIII wieku. Artyści specjalizujący się w pejzażach miejskich szczególnie upodobali sobie Wenecję, choć w późniejszym okresie malarze portretowali również inne miasta. Pejzaż jako gatunek malarski cechuje się różnorodnością pod względem formy i tematyki. Również wśród artystów można znaleźć przedstawicieli różnych nurtów, którzy na warsztat obrali sobie krajobrazy. Z tego też powodu dziś możemy podziwiać wspaniałe obrazy pejzaży przedstawiające najpiękniejsze zakątki z całego świata.

Obrazy pejzaże jako dekoracja ścienna - wybierz oryginalny obraz do sypialni lub salonu

Pejzaże w malarstwie odznaczają się bogatą kolorystyką i niezwykłą dekoracyjnością, dzięki czemu wspaniale ozdobią ściany salonu, sypialni lub salonu. Obrazy pejzażu górskiego lub morskiego dodadzą wnętrzu elegancji, szczególnie jeśli wybierzemy jeden z obrazów akrylowych ręcznie malowanych. Nowoczesne obrazy pejzaży to propozycja dla tych, którzy szukają oryginalnej ozdoby dla swojego mieszkania. W kolekcji obrazów Pejzażów znalazły się romantyczne scenerie wschodów i zachodów słońca. Te romantyczne obrazy, utrzymane w ciepłych barwach, wspaniale ozdobią Twoją sypialnię. Dla osób szukających nastrojowego obrazu, pomocna będzie kolekcja pejzaży w blasku księżyca. Wśród pejzaży bimago nie zabrakło urokliwych krajobrazów wspaniałej Toskanii, malowniczych wysp greckich czy afrykańskiej sawanny. Oryginalny pejzaż może być również wykorzystany jako obraz do kuchni. Jeśli szukasz dekoracji ściennej do tego pomieszczenia, to polecamy tryptyki przedstawiające drzewa i lasy.. Warto obejrzeć bogatą kolekcję Pejzaży w bimago, która liczy ponad 600 wzorów dekoracji ściennych.

Obraz pejzaż 3D

W naszej ofercie przygotowaliśmy też obrazy z pejzażami niebanalnymi. W kolekcji Pejzaże Okno znajdziesz imitacje otwartego okna z krajobrazem, który z pewnością Cię zachwyci. W ten prosty sposób, możesz mieć ze swojego wnętrza widok na góry, morze czy egzotyczną dżunglę. Krajobraz ujęty w bardziej nowoczesnej formie to także grafiki kosmosu lub nieba. Na tych dekoracjach widoczna iluzja optyczna powoduje, że wnętrze z takim widokiem wyda nam się większe i bardziej przestronne. Sprawdź możliwości obrazów z krajobrazami, które od lat cieszą się dużą popularnością.

Pejzaże - obrazy wieloczęściowe oraz w większych rozmiarach

Obrazy pejzaże to dekoracje ścienne, które zostały docenione przez wielu klientów. Morskie pejzaże, obrazy drzew czy krajobrazy górskie będą znakomicie prezentować się jako tryptyki, dekoracje wieloczęściowe oraz płótna w większych rozmiarach. Obraz lasów, miast lub dolin w większym rozmiarze pozwoli uwypuklić piękno danego krajobrazu. Oprócz tego, duża dekoracja ścienna będzie mocnym akcentem dekoracyjnym i kolorystycznym w pomieszczeniu. Nowoczesne pejzaże są dostępne w sklepie bimago jako tryptyki oraz obrazy wieloczęściowe składające się z 4, 5 a nawet 8 części. Morze, góry czy krajobraz z zachodzącym słońcem to motywy, które pozwalają nam na najróżniejsze możliwości aranżacyjne. Dzięki obrazom wieloczęściowym zyskamy oryginalną ozdobę w naszym pokoju, którą będziemy mogli powiesić według własnych potrzeb. W sklepie bimago każdy z pejzaży jest dostępny w kilku wymiarach, co pozwoli dopasować wybrany produkt do naszego wnętrza. W naszej ofercie nie zabrakło obrazów na szkle krajobrazy, które są odporne na wilgoć, dzięki czemu pięknym pejzażem można ozdobić łazienkę lub kuchnię. Wybierz nowoczesny obraz ręcznie malowany lub wydruk inspirowany naturą z galerii bimago, a Twoje wnętrze zyska niesamowitą dekorację ścienną.

Najlepiej odpoczywa Ci się w otoczeniu natury? Pejzaże pomogą Ci stworzyć w swoim wnętrzu azyl. Obrazy z krajobrazami przemienią każde pomieszczenie w spokojne i urocze miejsce. Dzięki nim uda Ci się stworzyć prawdziwą oazę spokoju, która zapewni Ci komfortowy odpoczynek po ciężkim dniu pracy. W bimago odkryjesz pejzaże z najpiękniejszych i najbardziej znanych zakątków na świecie. Morze, góry, dżungla, wodospady a może pustynia? Zapoznaj się z ofertą pejzaży i krajobrazów i podkreśl swoje wnętrze obrazem z ulubionym pejzażem.

Pejzaże obrazy

Chcesz zatrzymać na dłużej niezapomniane widoki łagodnych pagórków, romantycznych morskich zatok czy zamglonych lasów? Postaw na pejzaże obrazy, które perfekcyjnie oddają piękno natury. W naszej kolekcji znajdziesz wykonane z dbałością o każdy detal piękne krajobrazy jako obrazy jednoczęściowe i kilkuczęściowe, ukazujące najpiękniejsze zakątki świata. Proponujemy zarówno pejzaże obrazy bardziej realistyczne, jak i nieco abstrakcyjne. Możesz wybierać pomiędzy wzorami w intensywnych barwach, które ożywią przestrzeń oraz kompozycjami utrzymanymi w bardziej stonowanej kolorystyce. Wszystkie pejzaż obrazy łączą w sobie oryginalny design i wyraziste kolory oraz wytrzymałość. Możesz być także pewien wysokiej jakości i wytrzymałości naszych pejzaży.


Pejzaż na płótnie

Pejzaże to motyw, który znany był już w starożytności. Pejzaż obrazy początkowo wykorzystywane były jako tło i dekoracja, ale z czasem stały się pełnoprawnym gatunkiem malarskim. Obecnie obrazy o takiej tematyce są bardzo chętnie wykorzystywane w dekoracji wnętrz. Ze względu na ich uniwersalny charakter, mogą zdobić praktycznie każde pomieszczenie: salon, sypialnię czy biuro, restauracje oraz sale w szkole. Krajobrazy pomogą nam odpocząć w otoczeniu natury uwiecznionej na dekoracjach ściennych. Obrazy pejzaże na płótnie są dobrym sposobem na stworzenie spokojnej, przytulnej przestrzeni do życia i pracy: można z powodzeniem zastosować je w salonie i w innych reprezentacyjnych wnętrzach.

Krajobrazy - piękne widoki w Twoim wnętrzu

W tym przypadku polecamy zwłaszcza pejzaże obrazy ręcznie malowane, które sprawią, że pomieszczenie stanie się bardziej eleganckie. Pejzaże obrazy do salon to dekoracje, na które warto postawić w swoich pomieszczeniach. Kompozycje złożone z kilku części z pejzażami zapewnią jeszcze bardziej spektakularny efekt. Niebo, słońce czy morze to tylko kilka wielu z motywów w naszej ofercie. Pejzaże na płótnie doskonale sprawdzą się także jako uzupełnienie aranżacji korytarza, sypialni, kuchni, a także biura czy kawiarni. Odpowiednio dobrany pejzaż na płótnie wpisze się w klimat pomieszczeń urządzonych w stylu nowoczesnym, industrialnym, prowansalskim, a także vintage czy glamour. Sprawdź naszą kolekcję pejzaży i ciesz się ulubionymi widokami na wyciągnięcie ręki!

Pejzaże - obrazy malowane i drukowane na płótnie

Bogata kolekcja ponad 2000 różnych pejzaży sprawi, że z pewnością wybierzesz swój ulubiony krajobraz. W kolekcji obrazy Pejzaże znajdziesz romantyczne zachody słońca, morskie krajobrazy, malownicze doliny, łąki, pola, lasy oraz monumentalne góry. Misternie odwzorowana natura przeniesiona na wysokiej jakości obraz na płótnie, stanie się piękną ozdobą do jadalni, salonu czy sypialni. Bogata paleta barw w nasyconych słońcem krajobrazach Toskanii lub romantycznych obrazach nocy, to kolejne z przykładów w kolekcji pejzaży bimago. Techniki wykonania obrazów, które mamy w ofercie (wydruk na płótnie, ręcznie malowane obrazy akrylowe czy wydruk premium) sprawią, że przez bardzo długi czas będziesz cieszyć się niezmienioną jakością dekoracji ściennej i gustowną ozdobą na Twojej ścianie. Jeżeli zależy Ci na klasycznej ozdobie ściennej w postaci obrazu pejzażu, wybierz technikę ręcznie malowaną. W naszej ofercie mamy też dostępny każdy obraz jako wydruk na płótnie premium, który wiernie odwzorowuje uroki tradycyjnego malarstwa pejzażowego, zachowując charakterystyczny efekt śladu pędzla czy też płynnych przejść kolorystycznych.

Pejzaże na obrazach wielkich mistrzów

Pejzaż w malarstwie ma długą historię. Piękno natury było chętnie portretowane przez malarzy. Wśród arcydzieł malarstwa można znaleźć pejzaże przedstawiające krajobraz morski, idylliczne scenerie wzgórz i lasów oraz płótna nieujarzmionej i dzikiej przyrody. Obrazy pejzaży początkowo były traktowane jako tło i dekoracja, szybko jednak wzrosło zainteresowanie tymi kompozycjami i pejzaż stał się pełnoprawnym gatunkiem malarskimi. Artyści szczególnie umiłowali sobie krajobraz marynistyczny, który często oddawali na swoich obrazach. Wśród artystów zajmujących się malarstwem marynistycznym znajdują się takie znane nazwiska jak Claude Monet, Vincent van Gogh czy Wiliam Turner. W epoce romantyzmu widziano naturę jako potężną i nieujarzmioną siłę. Z tego też powodu, pejzaże na tych obrazach przedstawiają góry pełne majestatu i piękna, jednak zarazem kryjące w sobie niebezpieczeństwo. W historii malarstwa nie tylko przyroda miała swoje miejsce na pejzażach. Weduta czyli obraz przedstawiający panoramę miasta był szczególnie popularny na przełomie XVII i XVIII wieku. Artyści specjalizujący się w pejzażach miejskich szczególnie upodobali sobie Wenecję, choć w późniejszym okresie malarze portretowali również inne miasta. Pejzaż jako gatunek malarski cechuje się różnorodnością pod względem formy i tematyki. Również wśród artystów można znaleźć przedstawicieli różnych nurtów, którzy na warsztat obrali sobie krajobrazy. Z tego też powodu dziś możemy podziwiać wspaniałe obrazy pejzaży przedstawiające najpiękniejsze zakątki z całego świata.

Obrazy pejzaże jako dekoracja ścienna - wybierz oryginalny obraz do sypialni lub salonu

Pejzaże w malarstwie odznaczają się bogatą kolorystyką i niezwykłą dekoracyjnością, dzięki czemu wspaniale ozdobią ściany salonu, sypialni lub salonu. Obrazy pejzażu górskiego lub morskiego dodadzą wnętrzu elegancji, szczególnie jeśli wybierzemy jeden z obrazów akrylowych ręcznie malowanych. Nowoczesne obrazy pejzaży to propozycja dla tych, którzy szukają oryginalnej ozdoby dla swojego mieszkania. W kolekcji obrazów Pejzażów znalazły się romantyczne scenerie wschodów i zachodów słońca. Te romantyczne obrazy, utrzymane w ciepłych barwach, wspaniale ozdobią Twoją sypialnię. Dla osób szukających nastrojowego obrazu, pomocna będzie kolekcja pejzaży w blasku księżyca. Wśród pejzaży bimago nie zabrakło urokliwych krajobrazów wspaniałej Toskanii, malowniczych wysp greckich czy afrykańskiej sawanny. Oryginalny pejzaż może być również wykorzystany jako obraz do kuchni. Jeśli szukasz dekoracji ściennej do tego pomieszczenia, to polecamy tryptyki przedstawiające drzewa i lasy.. Warto obejrzeć bogatą kolekcję Pejzaży w bimago, która liczy ponad 600 wzorów dekoracji ściennych.

Obraz pejzaż 3D

W naszej ofercie przygotowaliśmy też obrazy z pejzażami niebanalnymi. W kolekcji Pejzaże Okno znajdziesz imitacje otwartego okna z krajobrazem, który z pewnością Cię zachwyci. W ten prosty sposób, możesz mieć ze swojego wnętrza widok na góry, morze czy egzotyczną dżunglę. Krajobraz ujęty w bardziej nowoczesnej formie to także grafiki kosmosu lub nieba. Na tych dekoracjach widoczna iluzja optyczna powoduje, że wnętrze z takim widokiem wyda nam się większe i bardziej przestronne. Sprawdź możliwości obrazów z krajobrazami, które od lat cieszą się dużą popularnością.

Pejzaże - obrazy wieloczęściowe oraz w większych rozmiarach

Obrazy pejzaże to dekoracje ścienne, które zostały docenione przez wielu klientów. Morskie pejzaże, obrazy drzew czy krajobrazy górskie będą znakomicie prezentować się jako tryptyki, dekoracje wieloczęściowe oraz płótna w większych rozmiarach. Obraz lasów, miast lub dolin w większym rozmiarze pozwoli uwypuklić piękno danego krajobrazu. Oprócz tego, duża dekoracja ścienna będzie mocnym akcentem dekoracyjnym i kolorystycznym w pomieszczeniu. Nowoczesne pejzaże są dostępne w sklepie bimago jako tryptyki oraz obrazy wieloczęściowe składające się z 4, 5 a nawet 8 części. Morze, góry czy krajobraz z zachodzącym słońcem to motywy, które pozwalają nam na najróżniejsze możliwości aranżacyjne. Dzięki obrazom wieloczęściowym zyskamy oryginalną ozdobę w naszym pokoju, którą będziemy mogli powiesić według własnych potrzeb. W sklepie bimago każdy z pejzaży jest dostępny w kilku wymiarach, co pozwoli dopasować wybrany produkt do naszego wnętrza. W naszej ofercie nie zabrakło obrazów na szkle krajobrazy, które są odporne na wilgoć, dzięki czemu pięknym pejzażem można ozdobić łazienkę lub kuchnię. Wybierz nowoczesny obraz ręcznie malowany lub wydruk inspirowany naturą z galerii bimago, a Twoje wnętrze zyska niesamowitą dekorację ścienną.